Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Farokcsontnál vérzés megint,...

Farokcsontnál vérzés megint, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Úgy 8 éve elő-elő jön ez nekem és most rájöttem, hogy mikor mennék wc-re akkor érzek ott egy kisebb nyomást, de nem is lett volna ezzel baj, viszont most 3. napja nem tudtam elmenni wc-re és amint elmentem nem bírtam üríteni, viszont a vér az jött dögivel onnan. Lehet azért, mert eléggé kövér voltam és az közrejátszik ebben... Nem tudom. Annyit, hogy szinte egésznap ülök és eddig, amíg kisebbeket ürítettem jó volt, viszont a 3. nap hogy nem voltam wc-n.

#baj #emberi szervezet #farokcsont #kín #mindig csak a probléma
2015. aug. 11. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel ez aranyér .Egyél lágyabb ételeket ,és akkor kevésbé áll össze a széklet ilyen keményre .Az ülés is közrejátszik .Vegyél a gyógyszertárban aranyérre kenőcsöt
2015. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, mert az aranyér a segglyukban van, ez meg közvetlen a gerinctövemnél, a fenéknyílás kezdeténél.
2015. aug. 11. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress rá arra, hogy "Sinus Pilonidalis", hátha erre gondoltál!

Minél előbb meg kellene nézetned sebésszel!

2015. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!