Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha lenne egy férfi aki kb 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy férfi aki kb 12 éve tetszik (nagyon) és most elhívna randizni, de szinte biztos hogy egy éjszakás kapcsolatot szeretne, akkor is bele menetek a talalkozasba?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én spec. nem. Ha neked ennyi elég, tedd meg!
2015. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak ha helyen tudnam kezelni a helyzetet, te tudod, te erzed, h el tudod-e fogadni, h csak ennyi.

Randizni szerintem elmennek, es ahogy alakulna a dolog, ugy dontenek.

2015. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Felek h érzelmileg engem majd megvisel. Persze ha nem megyek el akkor meg lehet örökké bánni fogom.
2015. júl. 20. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
En nem mennek el..voltam hasonlo helyzetbe..visszautasitottam, mert tudtam nalam tobbrol van szo mint szex..ha biztos vagy benne hogy csak szexet akar mikozben te tobbet szeretnel akkor szerintem hagyd..vagy menj el es gyozodj meg arrol, hogy mit szeretne, aztan meg tudsz donteni.
2015. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elmennék és nemet mondanék a szexre :)
2015. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!