Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Liba bőr szerű kinövések a...

Liba bőr szerű kinövések a himvessző téstének alsó és felső részén alul több van és kisebbek fent kevesebb és nagyobbak. Párat kinyomtam és féhér krém szerű cucc jött ki belőle. MIK EZEK? 14 éves vagyok szexuális kapcsolatom nem volt

Figyelt kérdés

#kinövés #himvesszőn
2015. aug. 12. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van, nem szabad nyomkodni!
2015. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Faggyúmirigyek. Természetes, hogy ott vannak, ne nyomkodd őket!
2015. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek ártalmatlan fordyce pöttyök lehetnek. Keress rá erre, és tényleg ne nyomkodd, mert begyulladhat a bőröd!
2015. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre hagyd őket .
2015. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pontosan az van ,amit a 3 írt .Mivel ártalmatlanok ezért semmilyen kenőcsöt sem fejlesztettek ki az eltüntetésére .

Ne nyomkodd ,mert csak fertőzést kaphatsz ,és akkor doki lesz a vége .

2015. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben köszi mindenkitől a segítséget nem nyomkodom őket.Csak megijedtem mert nem tudtam mik ezek.És eltűnnek valaha?egyszer 2 darab szerintem begyulladt mert borsó nagyságura dagadt és lilás véres szine lett de pár nap után kifakadt ez is normális?
2015. aug. 12. 17:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha piszkáltad, előfordulhat, de még az is lehet, hogy az pattanás volt.

Magánrendelésen lézerrel eltávolíthatóak, de ha nem zavaró, akkor ne foglalkozz velük!

2015. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a fodyce pöttyöket kizárnám mert ezek nem a makk pereme alatt vannak hanem a himvessző testén és nem piros szinűek hanem fehéres hús szinűek és csomo szerűek
2015. aug. 13. 14:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Ami a makk peremén van, annak PPP (Pearly Penile Papules) a neve.

A fordyce pöttyök a fitymán és a herezacskón fordulnak elő.

2015. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!