Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhat őrjítően csípő...

Mi okozhat őrjítően csípő érzést vizelés után?

Figyelt kérdés
Nemrég maszturbáltam, majd utána elmentem wc-re, és arra lettem figyelmes, hogy vizelés után elkezdett csípni a hólyagom, hugycsövem. Máskor is volt már ilyesmi, de ennyire még nem. Vérvételen és vizeletvizsgálaton kb 1 hete voltam, mindent rendben találtak. Szerintetek? (16/f)
2015. aug. 12. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
baktériális fertőzés? ahhoz tenyésztést is kell csináltatni
2015. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemi betegség is okozhat ilyet, ha volt védekezés nélküli szexuális kapcsolatod mostanában.
2015. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem akkor van ez, ha rengeteg sör megivása után maszturbálok, de akkor sem mindig. Talán több dolog együttállása okozza, vizeletállag és magas vérnyomás vagy ilyesmi.
2015. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemi gond
2015. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Húgy úti fertőzés,vagy prosztata gyulladás .Ez minden korosztálynál előfordulhat .A prosztata gyulladás nagyon alattomos betegség,képes hetekig tünetmentessé tenni magát .

Ezért nehéz az okozó baktériumot is megtalálni .Most kell orvoshoz menni .

2015. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van baj. Mással is előfordul már ilyen csípő érzés. Nem ürül ki maszturbálás után a húgycső és a prosztata váladéka is ott van még ráadásul rá megy a vizelet is. Tehát kémialilag okozhat ilyen problémát. Ha ez maszturbáláson kívül történik és gyakran is akkor van gond. Amúgy nincs.
2015. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzés is lehet, voltál strandon mostanában?
2015. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, és gumi nélkül még sosem volt semmi féle szexuális közösülésem.
2015. aug. 13. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!