Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Úgy érzem, teljesen leálltam...

Úgy érzem, teljesen leálltam a testi fejlődéssel? (főleg ott lent 15F)

Figyelt kérdés

A magasságom már 1-2 éve csak 173 cm, gyakran mérem, de semmi se változik.

A péniszem bár véleményem szerint megfelelően hosszú (18 cm körül), de nekem nagyon vékonynak tűnik. Körbemérve 13 cm körül van, amit ugye ha leosztunk 3,14-gyel 4,14 cm (41 mm). Érzem, ahogy "kézre fogom" hogy vékony, mintha eltűnne a kezemben. Van esélye még annak, hogy a vastagsága is nőni fog idővel? Már úgy érzem, mintha le álltam volna a fejlődésben, nem növök semmit már 1-2 éve ..

(ha kell fel tudok tölteni képet, hátha abból jobban látszik)

és rendes mérőszalaggal mértem, a lehető legpontpsabban



2015. aug. 13. 17:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*legpontosabban


Télen leszek 16 éves

2015. aug. 13. 18:02
 2/11 anonim ***** válasza:
annyira vékony? mutass akkor képet, bár sztem semmi gond nincs
2015. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A meretek pedig nem rosszak,odalent. A 18 cmhez valoban kissé vékony a 4,1 cm. De van esély még erre is meg a magasságra is hogy nő.
2015. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2015. aug. 13. 18:18
 5/11 A kérdező kommentje:
A 4,1 cm annyira vékony, hogy nem is árulnak rá óvszert ? Vagy hogy van a méretezés?
2015. aug. 13. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Még fogsz nőni, és a legjobb barátod is fog vastagodni.

A tinédzserkor meglehetősen érdekes hormonális viharokat tud produkálni, ezért igencsak gyakran megesik, hogy valaki szakaszosan nő. Teljesen normális az, hogy egy 10-18 év közötti kamasznak nyúlási és hízási fázisai vannak. A nyúlási fázisban lévő kamasz ezért néz ki röhejesen idétlenül, mert vékony, mit a kardpenge, csak nem olyan kemény, a hirtelen megnyúlt kezével-lábával nem tud mit kezdeni, olyan a mozgása, mint egy szoftverhibás terminátornak, na meg görbe, akár a kérdőjel. Azt mondod, nem nőttél semmit 1-2 éve (ami szerintem jó lesz egy évnek is...) ...és nem is híztál? Ezek a fázisok kb fél-egy éveseek. Na, ugye. Gondolom, ettől függetlenül meglehetősen agártestalkatú vagy. Egyébként,ha már egy dekát se nőnél (ami valószínűtlen,fogsz még kb. 5-15 centit) akkor se vagy törpe, és ha megnyugtat, a 170 és 180 centi közötti pasasok előnyben vannak a nőknél, szemben a magamfajta 190 felettiekkel, akiktől a kislányok megrémülnek, a felnőtt nők meg komolytalannak veszik (merthogy szemükben az ilyen nagy gyerek).

Valami azt súgja, hogy az ötödik nyúlványod méretei jobban izgatnak, ami eléggé helytelen, egyrészt, mert nem ezzel csajozunk, másrészt mert sz..rt se ér a nagy farok, ha eszed meg izmod semmi, pláne, ha pénzed semmi. Az nem kicsi, még akkor sem, hogyha "jóindulattal" méred, és az a 18 cm körüli a valóságban 16-ot jelent. AZ átlag felnőttnek sincs nagyobb, csak nagyobbat hazudik. (Nekem van nagyobb, de mint kiderült, egyébként is nagyobb vagyok, így természetes). Nos, a vastagsága, az eléggé karcsú, de vígasztaljon a tudat (azon felül, hogy az is nőni fog) hogy az már végképp senkit se érdekel, azon túl, hogy szűk tinilányokba könnyebben be lehet csempészni. (Pláne hátulról.)

2015. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#3: hát olyan vékonynak azért nem mondanám magam, sokat híztam a nyáron, de majd leadom :D

Nem akarom hogy olyan nagy legyen nekem ott lent, csak hogy átlagos legyen a vastagsága, mert most nagyon frusztrál, hogy vékony ..

2015. aug. 13. 18:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a méreted ,és az is elképzelhető hogy ez már így is marad .Hogy másoknak miért más a véleményük ,és mire alapozzák azt,fogalmam sincs .Pár indokot nem ártott volna mellé írni is .Persze nem találgatást .
2015. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8: hát nem tudom hogy fogom feldolgozni ha ez a végleges méretem XD
2015. aug. 13. 21:24
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a képek alapján ez tök normális, még csak nem is tűnik vékonynak...


a 18 meg amúgy átlagon felüli hosszúság.

2015. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!