Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehetne sűrű az arc...

Hogyan lehetne sűrű az arc szőrzetem?

Figyelt kérdés

A szakállamnál meg a bajszomnál meg a szám alatt eléggé sűrű az arc szőrzetem, viszont nem a teljes arcom.Ott még ezek a fehér szőrszálak vannak.Mármint a szakállam után a fülemig nem nől rendesen az arc szőrzetem.

Próbálkoztam, hogy borotválom ott rengeteget, de nem segitett.Mit lehetne tenni ez érdekben?

14/F



2015. aug. 15. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet befolyásolni, mert a szőr a hormonok hatására jelenik meg a serdülőkorban. Nem tudsz mást tenni, mint várni. Pár év múlva már biztosan lesz szőr az arcod többi részén is!
2015. aug. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Elvileg a gyakori borotválkozástól,de te még hol borotválkoztál "rengeteget" Én már igen .
2015. aug. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is erősebb sokkal miota borotvalom,szerintem attol. 15f
2015. aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a pajesz és a bajuszomnál nő az arcomon van egy hézag. Idővel ki nő vagy már most kikelet volna? 15/F
2015. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!