Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fordyce pöttyök eltávolítása...

Fordyce pöttyök eltávolítása (nemiszervröl) Debrecenben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kiváncsi hogy Debrecenbe végzi ezt vki lézerrel v hasonló módon. Ha igen tudnátok elérhetöséget adni. Esetleg tapasztalatok ezzel kapcsolatba? Azt tudom hogy otthoni módszerekkel nem lehet eltávolítani :(. Válaszokat elöreis köszi.

2015. aug. 15. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Neked fogalmad sincs mit jelent a lézeres eltávolítás .

Minden darabját kiégetik,persze annak is nyoma marad .

Aztán jöhetnek újabbak .Ez sehol sem ingyenes,keményen kell fizetni érte .

2015. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze hogy fogalmam sincs mivel nem vagyok se orvos se ehez értő ember, ezért írtam hogy hasonló módon... Azzal is tisztábba vagyok hogy fizetni kell érte, de az se gátol meg benne. Mellesleg tudom hogy csinálják Budapesten meg külföldön is csak Debrecenbe célszerübb lenne a dolgot megcsináltatni. Örülök neki hogy az elsö hozzászólásnál azonnal egy negatív, okoskodó honfitársammal akadtam össze... :( Ha nem tudsz érdemlegesen hozzá szólni akor inkább hagyd az egészet a francba és a ne írkálj feleslegesen. Szép napot!
2015. aug. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!