Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szmegma eltávolítása?

Szmegma eltávolítása?

Figyelt kérdés
A préblémám az, hogy a szmegmát nem bírom eltávolítani a makkom alól. Néha sikerül leszedni kissebb darabokat, de nem igazán sikerül. Régen elhanyagoltam magam, feleslegesek a kritikák, segítséget szeretnék kérni. Annó olt olyan, hogy teljesen nem is oltam képes hátrahúzni a fitymámat, fitymaszűkület alakult ki, de mára egész jól eltünt, de nem bírok többet eltáolítani. Mit tegyek? van valami kenőcs, gyógyszer, módszer ami segíteni tud? Vagy csak az urulógus maradt? A problémám az, hogy itt a helyi urulógus inkább a vizeleti problémákkal kapcsolatban van otthon. Egyszer már voltam is ott, de azt mondta, hogy nincs is itt semmi probléma (pedig van). Várom a segítségetek, Köszönöm! :)

2014. okt. 14. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A smegmát magadnak kell eltávolitani naponta jó meleg vízben ,tusfürdővel ,vagy szappannal .Ilyenek a doki nem foglakozik,ez az egyéni hygéniához tartozik .
2014. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden este próbálom már lassan 5 hónapja és nem jön le.
2014. okt. 15. 05:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi nem jön le? A fitymád vagy a szmegma rá van kövesedve?
2014. okt. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

van otthon kád? engedsz bele vizet, hátrahúzod a farkadon a bőrt, es így aztatod magad fél órat. aztan szappanos kézzel jol megmosod


ha ezzel sem jött le, akkor urológus

2014. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jön ,akkor bőrgyógyászat,ez nem az urológus területe.
2014. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mehet urológiára és bőrgyógyászatra is

én előbbit preferálom, ott meg is meri nézni az orvos, nem 3 méterről diagnosztizál

2014. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm szépen a hozzászólásod, nem kellett volna... Többieknek tényleg köszönöm!
2014. okt. 15. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!