Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valami gond van a heréimmel? :/

Valami gond van a heréimmel? :/

Figyelt kérdés
Tortént, hogy 8 napon át nem tudtam kiverni mivel nem volt rá időm azelőtt pedig kétnaponta kiszoktam, és tegnap nekikezdtem iszonyúan felizgultam ennyire tán még soha de nem tudtam befejezni majd csak 15 perc után tudtam ismét nekifogni, és az idő alatt az alhasam elkezdett fájni ami úgy éreztem lesugárzott a heréimre. Ezután kicsaptam és minden rendbe is volt a fájdalom pedig fokozatosan el is múlt, elaludtam, mára pedig nem érzek semmit. Viszont nagyon meg vagyok íjedve, hogy van e valami bajom vagy emiatt volt. Előtte bicikliztem, tobb mint egy hete nem ültem biciklin talán azért is? Segítsetek! :/

2015. aug. 16. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
teljesen normális, ez amolyan izomgörcs féleség
2015. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá arra, hogy "vőlegénybetegség"! Ha erős szexuális izgalom után nem következik be magömlés, előfordulhat, hogy a herék megfájdulnak.
2015. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt két-háromszor ilyen, borzasztó kellemetlen, de elmúlik.
2015. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg kerüld az ilyen dolgokat,csak a biztos elélvezés reményében kezdjél hozzá .
2015. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális ilyenkor.
2015. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond a heréiddel.
2015. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Húúh, koszonom a válaszokat. Most már megnyugodtam, ezek szerint másnál is előfordult már.
2015. aug. 16. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!