Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szellentenem kell, viszont...

Szellentenem kell, viszont megbeszélésen vagyok. Kiengedjem a gonosz démont?

Figyelt kérdés
Próbálnám, úgy hogy kis laposakban elereszteni, viszont attól félek hogy hang nélkül lehet nem menne és az kellemetlen lenne egy ilyen üzleti megbeszélésen. Viszont már úgy érzem mindjárt megpusztulok. Ti mit tennétek a helyemben? Sürgős válaszokat várnék, csak néha tudok itt az asztal alatt rápillantani a telóra.

2015. aug. 17. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Halkan csináld.
2015. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Állj fel. Kérj elnézést. Menj ki. És fingjál kedvedre.

Bár szerint ez egy kamu kérdés...

2015. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Attól félek ha elkezdenék ki sétálni kicsusszanna egy nyekergős
2015. aug. 17. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj ki a mosdóba. Ha meg kicsusszan, kicsusszan. Természetes dolog, tudom gáz, de jobb túl lenni rajta, mert ettől nagy hasfájásod lehet.
2015. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Allj fel.
2015. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vége a tárgyalásnak, szenvedve de kibírtam a végéig, ezután percekig durrogtattam a wc-n olyanokat, hogy csodálkozok nem repedt szét a csésze. Köszönöm a tanácsokat, még ha nem is fogadtam meg.
2015. aug. 17. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Hű, könnyesre nevettem magam a sztoridon, pedig egyáltalán nem vicces. Máskor inkább látogasd meg a mosdót, ebben a hányás-f@sos időszakban úgy is mindent elnéznek. Nehogy aztán bélcsavarral a kórházban köss ki, vagy még ott sem :(
2015. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond, nevetni egészséges dolog, én is azt tettem volna ha más írását olvasom.
2015. aug. 17. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!