Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Érdekelne, hogy nektek...

Fiúk! Érdekelne, hogy nektek is ugyanilyenek-e golyóitok?

Figyelt kérdés

Most leírok mindent, és aki tudja, nézze már meg magának, hogy milyen, mert be vagyok fosva de nagyon.


Nekem eléggé lógós a herém sajnos, hideg víz után feszes, de általában lóg, mostanában meleg volt, és most különösen, és így ki lehet tapintani mindent.

Valamelyik nap délután felkeltem, és úgy éreztem, egy kicsit zsibbad a bal, meg az még lejjebb van, megtapintottam, megnézegettem, rendben volt minden, ugye a here hátsó részén, ami már alattad van, ha benyúlsz, ott van a mellékhere, és végig a vezeték, meg ahogy halad felfelé. Na, ott a baloson jobban érezhetően ilyen "érdesebb" rész van, ami így csúszkál, mintha ilyen mirigy lenne, nem tudom mi ez, van az egészen meg a másikon is, de itt annyira érezhető, és kellemetlen ha az ujjamat húzgálom rajta, meg zsibbadt is a bal, meg a has melletti bal oldalra is átterjedt, de a kellemetlen részt azt a here alján és hátul, ahol már nem nő szőr, ott tapintottam ki.


Nektek is ugyanilyen. Eddig semmi nem volt, még mindig ugyanúgy van, de már nem zsibbad, csak egy nagyon picit, de egyre múlik, szóval az ilyen fellángolás volt, de a lényeg, hogy érdekelne, hogy nektek PONTOSAN milyen az egész, ki lehet-e tapintani ilyen mirigyfélét.


És a tumor is ugyanilyen?


Alap, hogy elfogok menni az orvoshoz, de egyenlőre ez minden érdekel NAGYON NAGYON.



2015. aug. 17. 13:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Túlretteged, odaképzelsz dolgokat

De inkább menj hiába 100x mint egyszer nem amikor kellene.

mi történhet?

Max a bal golyód kis üvegben viszed már csak haza.

De van jó oldala is. Kiteheted a polcra.


:D

2015. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, most felkeltem inni,és most már sehol semmi, jobb mint volt.

Szóval szerintem az volt, hogy amikot felkeltem előtte elfeküdtem, és akkor jobban átnéztem, mint máskor és csak most vettem észre, amikről eddig nem tudtam.


Köszi a válaszokat!


Persze orvos lesz.

2015. aug. 18. 03:19
 13/14 A kérdező kommentje:

Utánanéztem alaposabban, és én 100 hogy here visszértágulatra tippelek, persze majd megmondják.


-Kamaszoknál és fiatal felnőtteknél fordul elő, mert gyorsan nő a here


16 vagyok, és nemrég kezdtem serdülni, és hirtelen nőttem, ez stimmel.



-90%-ban a bal herében fordul elő, kis kanyargós dudorok, és nem fáj, csak kellemetlen érzés, néha jobban, és a boxer viselés enyhíti.


Ez teljesen stimmel.


Hát szerintem ez

2015. aug. 18. 11:45
 14/14 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ilyen sztem.

Csak te épp felfedezted.

Kb. olyan 13 éves kortól kezdenek megnőni a herék, meg akkor már kezdenek lógni, akkoriban én is tanulmányoztam magamnak.

:D

Meg onnantól kezdve kell jobban vigyázni is rá, mert előtte szinte alig volt ott vmi, utána meg már könnyebben meg tudnak nyomódni is.

Meg valóban el is lehet éjjel kicsit feküdni, ha olyan helyzetbe kerül, hogy elfordul kicsit a golyó, akkor elnyomhatja a vezetékét.

De ez az egész gyorsan helyreáll, miután felkeltél.

2021. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!