Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kellemetlen érzés a baloldali...

Kellemetlen érzés a baloldali herében / herecsavarodás?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, évekkel ezelőtt (kb 2-3 éve) egyszer eléggé fájt a herém, de másnapra jobb lett. Most tegnap óta kellemetlen érzést(nem konkrétan fájdalmat) érzek a bal herémben. Érintésre érzékeny, de megtapogattam, úgy gondolom hogy a mellékherén kívül más csomó jellegű dolgot nem éreztem. Nem éles fájdalom, de állandóan "érzem" ezt a kellemetlen érzést.

Még sosem voltam urológusnál, és eléggé parázok. Tudom hogy az volna a legbölcsebb, de örülnék ha valaki elmondaná hogy mégis mire gondoljak, mi lehet.

Neten olvasgattam (és bár az erős fájdalom relatív), lehetséges hogy annak idején évekkel ezelőtt herecsavarodásom volt? Annak lenne valami jele hogyha elhalt a herém? Mert akkor vettem egy forró fürdőt, ágyba bújtam és elmúlt. Ha akkor letelt a 6 óra ami a műtétig kell akkor most lenne jele hogy az a here nem működik?

Tudom hogy dokihoz kell menni, ezen kívül minden más tanácsnak örülnék.



2015. aug. 17. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem hogy neked valaha is volt here csavarodásod .Azzal azonnal kórházba kerültél volna Óriási fájdalommal,meg lázzal is jár.Szerintem here viszeresség állhat fenn,korosztályod tipikus betegsége .A fiúk 47 % a betegedik meg ebben .
2015. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elegge fajt volna,szvl nem.
2015. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon gyors választ. Neked esetleg volt ilyened? Milyen tanácsot tudsz adni?
2015. aug. 17. 15:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt ,de beszélgettem olyanokkal akiknek volt.

Elmész orvoshoz,pár perc csak egy vízsgálat.

Viszeret csak műtéttel lehet gyógyítani .

1 voltam

2015. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt.csak olvastam rola,hogy az nagy fájdalmakkal jar.
2015. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elhal a szövet. Egy idő múlva elkezd rohadni, te meg szepszist kapsz és meghalsz.
2015. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De az már megtörtént volna ennyi idő alatt? Észrevenném ha elhalt volna?
2015. aug. 18. 08:42
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ugyanez áll fent. Elmúlt azóta?
2021. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!