Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavar 16 évesen?

Merevedési zavar 16 évesen?

Figyelt kérdés
Nem rég még napközben is simán felállt és kőkemény volt ,3 napja zavar ez addig nem vettem észre ,hogy lett volna baj . Reggeli merevedésem volt amikor megébredtem de rákoncentráltam vagy nem tudom és egyből lelankadt . A barátnőmmel ha csókolóztunk vagy ölemben ült akkor is volt merevedésem de most ha csak fehérnemű van rajtunk akkor se igazán csak ha éri valami inger akkor jó kemény lesz de hamar le is lankad , ez nagyon zavar mert milyen az,hogy megy a petting de én full "nyugis" állapotban vagyok? Mostanában sokat idegeskedtem és fáradtnak is érzem magam ez miatt is lehet ? Nagyon rosszul érzem magam emiatt

2015. aug. 17. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,a hangulat nagyban hozzajarul ehhez. Probalj nyugis lenni,mint azelott
2015. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem gép,hogy mindig ugyan úgy teljesitsen .
2015. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az idegesség, meg az,hogy összevissza járnak a gondolataid közben, azok megölnek mindent. Még össze kell szoknotok, ha egyszer sikerült, utána már könnyebb lesz.
2015. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent választ de már három napja fel sem áll napközben ,nagyon lehangolt vagyok . Olvastam ,hogy lehet vőlegénybetegség is és igen az is volt mert megvolt a tünet csak az hamar elmúlik de nekem mar harom napos :'(
2015. aug. 17. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig ha eddig állt rendesen, akkor szerintem 16 évesen nem létezik szervi baj, ami az egyik napról a másikra jön. Panaszkodnak viszont sokan fiúk az első szexre, hogy nem sikerült. Én is előtte sokáig vertem, és állt is mindig rendesen. Jól megijedtem, amikor az első valódi nőnek sehogy sem állt. Azután átgondoltam magamban, hogy más körülmények között fog az még. Végül a feleségemmel a házasság után egyre jobban összecsiszolódtunk, akkor már minden teljesen jól ment.
2015. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem ő az első lány akit így látok , nem vagyok szűz . Ma is voltunk együtt a barátnőmmel ha tényleg beizgultam akkor àllt mint a cüvek de hamar elvesztem az izgalmi állapotom . Utána olvastam és vőlegény betegségem is szokott lenni az ilyen "egyuttletek" utan mert ugyebar nem jon ki aminek kellene .
2015. aug. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!