Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemi panasszal urulógiára...

Nemi panasszal urulógiára vagy bőrgyógyászatra érdemes elmenni, hogyan vezessem fel a dokinak a problémát? (16 éves vagyok)

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ... ha olyan a probléma, hogy szervi/működésbeli, akkor urológia.

Ha olyan, hogy viszket, folyik, kiütés, akkor bőr- és nemibeteg gondozó.


Nem kell semmi körítés, felvezetés, ha nem vagy egyértelmű, az is lehet, full másra gondol, mint te. Röviden, egyértelműen mondd el, mi a probléma!

2015. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászat. De ha van 8000 forintod akkor menj el egy magánrendelésre, mind a bőrgyógyászat, mind az urológia állami szintén nevetséges és felesleges, sajnos tapasztalat.
2015. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Én inkább azt írnám,ha van eszed,akkor kerülöd a magán rendelést .Ehhez pénz sem kell .Magán rendelésen is azok a dokik vannak ,akik az SZTK ban.Ezért kell az SZTK ban időpontot kérni,hogy a magába többen menjenek .Ott sem tudnak többet az orvosok .Ha meg valamilyen egyéb vizsgálatra még szűkség van ,akkor ugyan úgy lefutod a köröket,mintha TB-s beteg lennél .Tapasztalat !
2015. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Attol fugg
2015. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
csak az SZTK-ban csesznek rád, magánrendelésen meg nem.
2015. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi a panaszod?
2015. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5 ös ,magánrendelésen csak körbe gügyiznek,mert fizetős "vendég" vagy .Az ott töltött időt meg kell fizetni.Ott semmi sincs ingyen.Igyekeznek legalább 1-2 x visszarendelni a beteget is ,mert ezekért is fizetni kell.SZTK ban ez fordítva van ,mert csak így csökken a betegek száma .
2015. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
SZTK-ban várhatsz két hónapot míg kapsz időpontot, aztán meg sem vizsgálnak rendesen. Örülök hogy kifogtál egy rendes orvost, de én még ilyennel nem találkoztam SZTK-ban.
2015. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy évig jártam a problémámmal sztk bőrgyógyászatra, a múlt héten azzal küldtek el, hogy sorry, ennyit tehettünk. És még le is írták, hogy kezelésrezisztencia miatt ennyi volt... Jövő hónapban keresek egy jó magánrendelőt, ahol esetleg küldenek mintát laborba, vagy elvégeznek egyéb vizsgálatokat, nem csak kéthavonta ránézésre írnak egy receptet. :/
2015. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Magánba neked akár naponta is irhatnak a pénzedért.

Laborba meg ugyanoda utal ,ahova az SZTK ás .Ez a magánrendelős doki,SZTK ban nem rendel ,mert akár ott is felkereshető akkor.

2015. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!