Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak, hogyha a...

Mit csináljak, hogyha a péniszen lévő piros folttal a bőrgyógyász az urológushoz küldött, de az urológus pedig vissza akar küldeni a bőrgyógyászatra?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a bőrgyógyász feladata.Küldjön akkor másik bőrgyógyászhoz,ha nem tud vele mit kezd4ni .
2015. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egy sztk van, egy rendelés csak. Máshova nem lehet menni.
2015. aug. 14. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Az urologus irjon vmi indoklást a papirra,miért iranyit vissza. Egyebkent jol teszi.
2015. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha visszamegyek a bőrgyógyászatra akkor megint visszaküldenek az urológiára
2015. aug. 14. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor döntsék már el kire tartozik.Kérjél róla írást,hova kell tovább lépned .Abba ne menjél bele ha csak szóban mondja .Itt is van ám az orvosoknak főnökük ,lehet tovább lépni is panasszal .
2015. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szerintem az lesz hogy szarok az egészre és elmegyek egy magánrendelésre, magyar egészségügy...
2015. aug. 14. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd annyiban. Azert ez nem igy megy h egymasra mutogatnak h ide meg oda menj.
2015. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magán orvosnál törődnek veled, de elég drága. Egy vizit 10 ezer Forint körül van...
2015. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vicc az egész,nekem kis piros foktok voltak a makkomon és urologushoz mentem,hiszen ő a nemiszerv összes betegsêgêvel foglalkozik,ïgy kiütésekkel,nemibetegségekkel is akár,simán canestent írt fel.Pont a diszkrét vizsgálat miatt mentem urológushoz.


Meg se fordult volna a fejembe hogy bőrgyógyászatra menjek,ahol női doki van,sokszor átjáróház,csak úgy ott ücsörög még pár ápoló,nincs külön vizsgáló se.


Akármelyikhez is mentél,kezelniük kellett volna,menj magán rendelésre,ha itt ezek ennyire sötétek.

2015. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!