Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális hogy fitymafék...

Az normális hogy fitymafék műtét után másfél nappal így néz ki? 15/f

Figyelt kérdés
Borogattam kamillával,és csepegtettem rá betadint.Ennél jobban nem tudom hátrahúzni,mert húzódik a seb. [link]

2015. aug. 19. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Betadine fertőtlenitővel le kell kenni .
2015. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az nem jó hogy ilyet csepegtetek rá?Muszáj kenőcs?

[link]

2015. aug. 19. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most látom azzal kented is .Ennél lejjebb egyenlőre nem kell húzni .
2015. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kamillázod és főleg fertőtleníted, minden rendben lesz. (A betadine oldat teljesen jó, nyálkahártyára 10%-os oldatban kell használni, de persze attól sem lesz semmi bajod, ha pár csepp tömény oldatot használsz.) Még nagyon friss a sérülés, az immunrendszered váladékképzéssel reagál. Egy-két napon belül sokkal szebb lesz. Meg gondolom nemsokára kontroll vizsgálat is lesz, akkor majd az orvos is megnézi.

Megkérdezhetem, hogy pontosan milyen okból és hol csináltattad? Nekem rövid a fitymafékem, pár napja el is szakadt. Egyelőre fertőtlenítek, hámosítok és pihentetem, de szeretném majd rendbe rakatni pár hét múlva. Csak most se időm, se pénzem sajnos semmire... De örülnék, ha megosztanád a tapasztalataidat, akár privátban is. Kösz! :)

2015. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég csúnya.Betadinnal kenegesd,lehet 2 hét is kell hogy szebb legyen.
2015. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!