Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap volt a fitymafék...

Tegnap volt a fitymafék műtétem, ez normális?

Figyelt kérdés

Bedagadt a fityma, de már lejjebb ment a duzzanat tegnap óta. Kamillázom+neogranormon.

[link]


2015. márc. 5. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy fék műtét volt,nagyon ronda .Nagyon kezdő doki csinálhatta.Láttam már k.metélt műtétetek de azok sem néztek ki így .Nincs mit tenni,mint gyógyítgatni .
2015. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Hát kicsit csúnyább az átlagnál,de nem tudsz mit tenni. Majd gyógyul.
2015. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon csúnya,de ez nem feltétlenül az orvos hibája,mert nem egyenlő ütembe,gyorsaságba gyógyulunk,vannak akiknek ödéma lép fel műtt után,valakiknél meg nem.


Továbbra is kenegesd,készülj fel ez az állapot több hétig is tarthat akár.

2015. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy műtét utáni egynapos "seb" soha sem szép látvány. Még menj el patikába, és vegyél Betadine-t, amivel fertőtleníted. Hogyha nagyon aggódsz akkor hívd fel a műtő orvosodat, de szerintem semmi baj nem lesz ezzel. Enyém sokkal csúnyább volt, és teljesen normális lett.
2015. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!