Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen a jó pénisz és hogyan...

Milyen a jó pénisz és hogyan kell hordani?

Figyelt kérdés

Bővebben, lenne egy pár kérdésem.


Az én péniszem felfelé hajlik enyhe kb ilyen alakban:

)


De azért ennyire nem, csak úg normálisan görbül, de még mindig felféle és nem előre, és egy kicsit jobbra görbül. Szerintem kezet fogok váltani, az megoldja mert eddig nem volt ilyen, és csak enyhe. Na mindegy.

Ezek az adataim.


A másik, hogy nem zavaró, ha nagyon felfelé áll? Amikor akció lesz, úgy kell erőszakkal vízszintesbe rakni, na jó ez túlzás, de le kell, ez orális szexnél is milyen? Nem kényelmetlen, hogy majd le kell nyomni? Mert nem vészes, de le kell, az tuti.



Az utolsó, hogy mivel jobbra áll, a gatyában nyugalmiban is jobbra "fekszik", főleg ha bővebb, és mivel vérpénisz, így nagy az eltérés.

Amilyen gyenge kukac nyugalmiban, olyan erős pénisz állva.

De ha a gatyában fekszik, és ha merevedés van, akkor alig tud felállni, feszíti a pénisz, a nadrág sem engedi, nagyon rossz érzés, leszívesebben letolnék mindent és megigazítanám, de nem lehet, alig várom, hogy egyedül legyek. Na amikor sikerül megigazítani, akkor még szeretem is, ha áll, mert akkor biztos pozícióban van.


A másik dolog, hogy nyugalmiban, hiába tartom a gatyában úgy, hogy áll, a járkálástól úgyis elmozdul, és ha elmozdult, akkor kényelmetlen, aztán amikor még megint fel is áll, akkor még rosszabb, de amikor megint megigazítom állva, megint jó. Ez egy ilyen ördögi kör.


Szóval, nyugalmi állapotban, hogy kell tartani a péniszt a gatyában? Kisebb gatya nem jó, mert a heréim is ott vannak.



2015. aug. 21. 09:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
De sok gondod van vele. Szükség van rá egyáltalán ??
2015. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Magamnál és a NORMÁLIS nőknél szerintem a minimum elvárás, hogy figyeljek rá, attól eltekintve, hogy nem gyurmázhatom olyanra amilyenre akarom, és ezért kértem itt tanácsot.


A higiénia pedig még fontosabb, nekem az a legfontosabb.

2015. aug. 21. 10:00
 3/18 A kérdező kommentje:

De felpontoztalak, mert nevettem rajta egy kicsit :D


"Szükség van rá egyáltalán?" XD

2015. aug. 21. 10:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
WTF XDD
2015. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A görbületnek nincs köze ahhoz, hogy melyik kezedet használod. A férfiak jó részének nem teljesen egyenes, szóval ne aggódj, nem lesz zavaró!

Ha bő alsónadrágot hordasz, a péniszed nem fog úgy maradni nyugalmi állapotban, ahogy beállítod, de amúgy sincs jelentősége annak, hogy hogyan hordod a gatyában. Ha érzed, hogy kezd merevedni, igazítsd meg!

2015. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az a jó,ami megtartja merevedést akkor mikor kell .

Hordjál lazább boxert és akkor jobban tud bent helyezkedni .

2015. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
De jó hogy lánynak születtem es nincs ilyen gondom
2015. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sok baj van vele :DD


Azért csak ott van valami + a herék is


Nem mindig kényelmes, de nekünk meg nem nőtt meg a mellünk :D

2015. aug. 21. 14:31
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Farmering felső zsebében a legszexibb hordani, úgy, hogy a vége kikandikáljon!..))
2015. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Lógva a gatyában .
2015. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!