Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik a leghatásosabb DHT...

Melyik a leghatásosabb DHT blokkoló hatású sampon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem fog visszanőni a hajam és tuti, hogy nem kerülhető el a kopaszodás, de nem mindegy, hogy 25 vagy 38 évesen leszek kénytelen borotválni a hajamat és nem hiszem el, hogy semmit sem érnek ezek a készítmények. Most 22 éves vagyok és Norwood skálán 2-es szintű a kopaszodásom. [link]

Jelenleg koffeintartalmú Syoss sampont használok, de fogalmam sincs, hogy ez jó-e a problémámra. Az ilyen Minoxidil-hez hasonló speciális termékek (illetve hajbeültetés) meg nem érdekelnek, már csak azért sem mert csupán a rossz genetikám nem érdemli meg, hogy emiatt fejvesztve keressem a megoldást és egy csomó pénzt elköltsek, akkor inkább rábízom magamat a természetre. Viszont ha tudtok egy jó minőségű, de "samponárú" terméket, ami hatásos a férfias kopaszodás ellen azt írjátok le kérlek. Nekem csak egy a fontos, hogy 35 éves koromig normálisan nézzen ki a hajam.



2015. aug. 22. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem haragszol meg, én inkább egy normális hajgyógyásznőt ajánlanék neked, akitől tanácsot kérhetsz. Nem lehúzós, nekem adott emailen is tanácsot, mielőtt elmentem hozzá, igaz én nő vagyok, de a párom is a kuncsaftja azóta, neki is van egy kis férfias típusú ritkulása, egész szépen karban tartjuk (kb. olyan szinten, mint a tiéd most, esetleg 2a), és nem használunk semmi DHT blokkolót.

Elmondanám még, hogy a termékek, amiket ajánl, nem olcsók, viszont sokáig jók (pl. van olyan, amit a rövid hajamra egy évig használtam, 4 naponta való hajmosásnál).

A neve Rabóczky Gyöngyi, a hajbetegsegek.hu oldalon találsz hozzá elérhetőséget, információt, ha érdekel. Természetesen a te döntésed, adsz-e ennek egy esélyt, én is jártam őelőtte más hajgyógyásznál nagyon rossz tapasztalattal, azért szoktam őt ajánlani, mert nagy a különbség.

2015. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
cslan sapmon, es monixodil oldat vagy hap! ezen kiveül vehetsz barmit ugyse hasznal!
2015. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!