Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ajánlanátok megbízható orvost,...

Ajánlanátok megbízható orvost, aki vállal körülmetélést?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Igen. sztk. Teljesen felesleges magan uton csinaltatni. Vagy ha sok a penzed ,esetleg akkor.
2015. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Ha nincs rá indok akkor magán úton lehet elvégeztetni.


De ha nincs rá szükséged legyen eszed,ne csúfítsd el,nem szép látvány,és ne tedd hónapokra tönkre,van bőven hátránya.

2015. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Tb eü. indok alapján ingyenes."Hobby" szinten már nem vagyok bent bíztos .

Magán klinikám meg ahogy é értesültem ,min 100 ezer .

A lézeres technikát meg kell fizetni .

2015. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dr. Fekete Ferenc. Nekem ő csinálta, teljesen korrekt, fájdalom és problémamentes volt

Az ára kB 4 éve 90 volt.

2015. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, szükség van rá, nem divatból :)
2015. aug. 29. 13:30
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha szükség van rá sztk-ba ingyen megcsinálják,csak el kell menni urológushoz.


De csak nagyon durva szükületnél kell metélni,így nem biztis szükség van rá.Orvosokkal óvatosnak kell lenni mert sok esetben a fityma simán megmaradhatna és más műtéti eljárással meglehet a szükületet szüntetni csak nem mondják ezért érdemes megmondani hogy csak legvégső esetben szeretne az ember metélést.



Mennyire tudod hátrahúzni a fitymád ha petyhüdt vagy ha merev?

Ha mereven a makk feléig hátra tudo húzni akkor nem csak a metélés létezik számodra.

2015. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mereven egyáltalán nem tudom hátrahúzni, teljesen befedi a makkot
2015. szept. 4. 06:58
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos akkor ez metélés lesz,sztk-ban ingyen megcsinálják,utána kellene érdeklődnöd hogy a te megyédben,városodban milyen orvost ajánlanak erre a célra.Azt hallottam hogy van ahol már lézerrel vêgzik a műtétet és gyorsabban gyógyul.Minden esetre szerez be otthonra néhány dolgot!(pl. géz seb kötözésre,kamilla seb áztatásara,tiszt8tásra,betadin oldat fertőtlenít,sebet szárít)
2015. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!