Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gombás fertőzés?

Gombás fertőzés?

Figyelt kérdés
Már jópár hónapja megjelent a péniszemen, azon belül a makkom és bőröm találkozásánál egy fehér dudor, ami maszturbáláskor fájni szokott. Már tünetem nincs, csak néha itt-ott enyhén bele nyillal, és megváltozott a szaga, nagyon kellemetlen. Ami még feltűnt, hogy pár hete torkomra szedtem antibiotikumot, és amíg szedtem, a szag teljesen elmúlt. Gomba lehet?

2015. aug. 26. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
írd le pontosan, hogy mekkora a dudor és azt, hogy milyen felülete!
2015. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem gomba fertőzés ,az 100 %
2015. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudni kell, ha antibiotikumot szedünk akkor a gyulladást kezeljük, amit rendszerint a baktériumok okoznak. Ez estben, azért múlt el a kellemetlen szag, mert az antibiotikum elpusztítja a baktériumokat, melyek a későbbiekben, például legyengült immunrendszer esetén, gyulladást idézhetnek elő.
2015. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!