Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér foltok a péniszemen!...

Fehér foltok a péniszemen! Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Kb 2 honapja vettem észre hogy fehér foltok jelentek meg a péniszemen , először csak 1-2 folt de mára már több van

nem tudom mit tegyek, fájni nem fáj ,viszketni is csak néha de akkor sem a folt viszket hanem a hugycsőnél

esetleg valakinek volt már hasonló problémája? Minden választ nagyon megköszönnék



2015. aug. 28. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért fehér ,mert ott gyengébb az érhálózat ,és vér áramlat is .
2015. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek foltok cagy pici pöttyök?


Mert ha pöttyök akkor fordyce pöttyök,ami csak esztétikai hiba,nem betegség.

2015. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ez folt :) küldenék képet is csak nem hiszem hogy sokan kíváncsiak rá
2015. aug. 29. 13:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Küldj képet, én megnézem.
2015. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen alulrol , felül csak 1-2 kisebb folt van

24 vagyok a baratnőmnek nem merem elmondani

segitsetek mi lehet ez vagy mitől lehet

2015. aug. 29. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nem fordyce az már biztos.De nem tudom mi lehet.Nem váltottál új tusfürdőt,szappant,mert ezek is vegyszerek és irritációt az is okozhat akár.


Vagy bőrgyógyászhoz vagy urológushoz is elmehetsz vele.Én mindenkinek az urológust ajánlom,mert ott sokall diszkrétebb a vizsgálat,a legtöbb helyen van elkülönített vizsgálórész ahol csak te meg az orvos lenne bent,meg az orvos is férfi,így talán kevésbbé kellemetlen érzés neki megmutatni.

Érdemes lenne elmenned urológushoz,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit kell vinned.

2015. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

El fogok menni az már biztos

csak tényleg nem értem mitől van ez , soha nem csináltam ovszer nélkül szoval a fertőzést kizárnám

de nem tudom felfogni hogy mi lehet ez es naprol napra egyre több kis folt van , már az őrületbe kerget

2015. aug. 30. 17:04
 8/8 A kérdező kommentje:

Várom a válaszokat továbbra is !!!

illetve azt vettem észre még hogy a bal oldali herém megnőtt és érintésre fáj is

2015. szept. 2. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!