Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? SOS

Mi lehet ez? SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma kicsit csípett és viszketett a péniszem és ma este fürdésnél találtam az alján 1 ér fölött egy 1x1 cmes nagyjából kör alakú barna foltot. Nem tudom mi lehet ez. A mérete biztos mert lemértem hátha reggelre nő vagy esetleg kissebb lesz. Maga a folt lehet már régóta ott van csak ma vettem észre. De esetleg ismertek-e valami betegséget bármit ami okozhat ilyet nem feltétlen pénisszel kapcsolatosra gondolok hanem pl: bőrbetegségek. Van itthon termbizil gomba elleni kenőcs bekentem vele biztos ami biztos alapon remélem nem ártottam de reggelre kiderül ha ottvan és változatlan várok kicsit mi lesz vele ha jobb akkor kenem még ha rosszabb szólok szüleimnek hogy vigyenek orvoshoz. De addig is ötleteket szivesen várok de csak normálisakat. Amúgy nem nagyon barna de kivehetően sötétebb mint a bőr máshol. 15/f

2015. szept. 6. 21:40
 1/6 A kérdező kommentje:
2015. szept. 6. 21:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem így elsőre véraláfutásnak tűnik.
2015. szept. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem masztinál megpattant 1 hajszál ér.A szét oszlott vér napokon belül felszívódik .
2015. szept. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez véraláfutás.
2015. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem így lesz am hogyan tudnám megnézni esetleg nő-e vagy csökken?
2015. szept. 7. 15:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Változni fog a színe, mitől nőne? Felszívódik és kész, a péniszben is rengeteg hajszálér van. Van problémád az erekcióval?
2015. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!