Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkaphattam? Mi lehet erre a...

Elkaphattam? Mi lehet erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Tartós kapcsolatban élek. Barátnőmmel egyik hétvégén lefeküdtünk ( teljesen mindegy mikor ) a lényeg hogy neki a hétvége után következő héten szerdán tünetei lettek a nemi szervén. Elment a nőgyógyászhoz megállapította hogy gomba kapott rá kúpot és krémet. Nem tudjuk most hogy vajon hétvégén már volt -e neki bármi baja és elkaptam vagy nem kaphattam el? Dokihoz most nagyon nincs időm elmenni csak később tudnék .. Hallott valami grapefruitmag cseppről ami elvileg jó?! Nem tudjuk hogy elkaptam e és addig ha valamit tudnátok mondani ami jó lehet erre.. Nem akarom visszafertőzni ha esetleg én is gombás lennék amíg nem jutok el dokihoz. Esetleg amit kapott krém az nekem is jó lenne? Vagy mi?

Előre is kösz!


2015. szept. 6. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Kend magad te is azzal a krèmmel. Addig, amíg neki is használnia kell. Ez ált.1 hèt. Reggel ès este kend te is magad. Jobbulást.
2015. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben mindkét félnek fel kell keresni az orvost .
2015. szept. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vény nélkül, orvosi segítség nélkül is vehetsz canesten krémet azt 2 hétig használd,reggel-este és semmi sex addig!


De bőrgyógyászhoz és urologushoz lehet elmenni ezzel én csak utóbbihoz mennék(mentem el),mert diszkrétebb a vizsgálat,csak az orvos lát,aki férfi szokott lenni.

2015. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!