Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Relatív fitymaszűkület?

Relatív fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Tudom hogy EE megfog jelenni itt is... (reménykedem..)Tehát.. Lehetséges hogy relatív fitymaszűkületem van, ha lankadtan szépen hátra tudom húzni... Mereven is hátra tudom de kicist kellemetlen... De ha zuhany alatt próbálom merven akkor vígan hátra tudom húzni... Kiskoromban nem lettem elhanyagolva, mivel pontosan emlékszem, hogy foglalkozva lett vele... 13/f (Tudom hogy sok kérdés van már ebben a témában, de én nem találtam a saját állapotomban lévőt...)

2015. aug. 29. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen ez igy annak tunik.
2015. aug. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Probalhatod sikositva tronaztatni
2015. aug. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 29. 06:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon enyhe szűkület,ezt te magad mêg teljesen rendbe tudod hozni.


Minden nap tornáztasd meleg vízben a fitymád és javulást vehetsz észre.

Vannak akik a meleg vízes módszer helyett sikosítót vagy babaoljat használnak.



EE-vel meg óvatosan,mert leírták nem orvos,és még gyerekeket is felcsalt saját kíváncsisága céljából vizsgálatra,volt akit kezelni is akart.Ez most olyan mintha nagyon érdekelne ez a téma,mindennek utánna néznél és orvosnak hinnéd magad és kezelni akarnál másokat,nem csak tanácsot adni..

Beszélgetni szabad,de ismeretlenhez felmenni és engedni hogy hozzáérjen,megnézze nem szabad.Legyen eszed.

2015. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akartam semmit se megnézetni... Azt hittem tudja mit kell csinálni... Meleg vizes megoldást használom... Remélem segíteni fog...
2015. aug. 30. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon enyhe szűkületed lehet a leírás alapján, ez simán meg tud oldódni magától -- húzd hátra amikor maszturbálsz például, az is szokott ennyin segíteni.
2015. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a maszturbálás segít rajta! :)
2015. aug. 30. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!