Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ettől még lehet egészséges...

Ettől még lehet egészséges spermám?

Figyelt kérdés

Amikor először elélveztem (kb. 12 lehettem) az maszturbálással történt.

A híres éjszakai magömlés meg teljesen kiesett az életemből.

Azóta is vígan maszturbálok.

Szerintetek ez egészséges, ill. lesznek vmi negtív következményei?



2015. szept. 8. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az éjszakai elélvezés nem kőbe vésett dolog,hogy annak lenni kell .Ettől még teljesen egészséges a sperma .
2015. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
az éjszakai magömlés feltehetően azért esett ki az életedből, mert túlságosan "víg" voltál és a szervezetednek nem volt szüksége éjszaka eltávolítani azt a felesleget, aminek eltávolításáról te nappal gondoskodtál. A sperma minősége meg csak akkor derül ki, ha legalább te magad megnézed mikroszkóp alatt, hogy nyüzsögnek-e benne az úszkáló fiúkák.
2015. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is talan gyerekkoromban volt ejszakai, meg egyszer mikor szexrol almodtam.

imsertek olyat aki fiatal es van neki?

2015. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

2 es ,az nagyon nem így van,"ha nyűzsögnek a fiókák " akkor minden rendben is van .Megfelelő mennyiségünek kell lenni

1 ml ben ,és ebből is meg kell állapitani mennyi a megtermékenyítő képes .Mellesleg nem minden spermiumnak a megtermékenyités a feladata .Ezt otthon nem lehet megállapítani .

2015. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!