Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bal here alja nyomásra...

A bal here alja nyomásra nagyon érzékeny?

Figyelt kérdés
Voltam urológusnál ahol ultra hangot is csináltak és azt mondták nincs semmi gond, de ha hozzáérek akkor fájdalmat érzek egész az alhasamig (De csak bal oldalt).
2015. szept. 11. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, kell feleslegesen nyomkodni ,tapogatni ,és akkor nem fog fájni .Lehet hogy viszeresség alakul ki,bár ehhez a korodat is tudni kellene .
2015. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne nyomkod és keress másik dokit!
2015. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát voltam egynél, az csak kézileg nézegette, utána másikhoz is mentem aki ultrahanggal is, dehát nem adtak semmit rá ... 20 vagyok. Visszeresség nem lent van úgyhogy. Lent úgy érzem az ondóvezeték kicsatlakozásánál mintha ilyen kis golyók lennének benne utána meg rendes vezeték megy tovább.
2015. szept. 11. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:

"Lent úgy érzem az ondóvezeték kicsatlakozásánál mintha ilyen kis golyók lennének benne utána meg rendes vezeték megy tovább."


Mi van? Hipohondria vagy idegi baj lesz ez!

2015. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nézz utána a hipohondriának. Nincs ilyen bajom.
2015. szept. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!