Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hypospadias kamaszkorban (? )...

Hypospadias kamaszkorban (? ) Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van itt olyan fiú, aki hypospadias nevű rendellenességgel született és nem műtötték meg még babakorban? Mikor rájöttél, hogy ez egy rendellenesség, megműttetted vagy nem? Mindkét oldalról érdekelnének tapasztalatok.


Ha megműttetted: Mik a tapasztalatok a műtéttel kapcsolatban? Hány éves voltál a beavatkozás elvégzésekor? Hogyan zajlott a műtét? Mennyi idő kellett, míg újra sportolhattál? Mennyi időbe telt, míg teljesen begyógyult a seb? Tökéletesen begyógyul, vagy egész életedben érzékenyebb és sérülékenyebb lesz? Teljesen eltűnt a nyoma, vagy mindig látszani fog a heg? Mennyi ideig tart az "utókezelés" (kontrollvizsgálatok stb)?


Ha nem műttetted: Okoz-e testi, lelki nehézségeket? Nem szoktad emiatt rosszul érezni magad? Tudják ezt rólad a barátaid? Ha igen, elfogadják vagy cikiznek emiatt?


Köszönöm a tapasztalatokat előre is.



2015. szept. 12. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, de főképp tapasztalatok érdekelnének :)
2015. szept. 20. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom, hogy 3 évesen műtötték, és nem lett túl esztétikus, mert bár a nyílás közelebb került a makkhoz, még mindig nem az igazi. A heg latszik, de nem feltűnő. Néha eltéved a sugár, és ferde szögben jön a cucc. És de, rosszul érzem magam, részben emiatt nem volt még szexuális kapcsolatom 24 évesen. Rajtam és a családomon kívül senki nem tudja.
2016. márc. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ha vannak még itt érintettek, szivesen várom a válaszokat, akár hozzászólásban, akár privát üzenetben. :) 16/F
2016. jún. 3. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!