Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemrég metszettek fitymaszűkül...

Nemrég metszettek fitymaszűkülettel. A fityma "kifordult" körbe a makk körül, nem is akar rá visszamenni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval, a műtét után hazajöttem, és este felé, amikor először könnyítettem magam, feltűnt, hogy alul kifordultak a varratos részek, fájt, és vérzett is. Altatóval aludtam, reggel pedig, a reggeli merevedésnek hála már a felső része is a makk alatt volt, kifordulva. Azóta se tudtam a makkra visszahúzni a fitymát, illetve a pénisz háta feldagadt, ahogy körbe is egy "gyűrűt" alkot a dagadás. Ez normális?

2015. szept. 17. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg amíg a duzzanat lehúzódik és meggyógyulsz. Utána vissza tudod majd húzni rá a kabátot.:) A bőr jelenleg a makk pereme körüli részen van nagy valószínűséggel, de amíg meg nem gyógyulsz, ne piszkáld.

Ha viszont továbbra is vérzést tapasztalsz, menj vissza az orvoshoz, aki nagy valószínűséggel antibiotikumot fog felírni a gyógyulásig.

2015. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Azért egyszerre nem kellett volna masztiznod.

A válaszoló miért javasol erre antibiotikumot ,talán saját maga sem tudja.A Neogranormon sokkal jobb lenne rá,és a kamilla teában való áztatgatás .

2015. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a választ, igazából holnap megyek vissza a doktorhoz, aki majd megnézi, csak addig is kellett valami megnyugtatás :D

#2 nem maszturbáltam amióta hazajöttem, a reggeli merevedés is elég kellemetlen élmény jelenleg

2015. szept. 17. 20:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Látom a "könnyítés" szó vezette félre a második kommentelőt, elnézést, az alatt a vizelést értettem.
2015. szept. 17. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2-esnek az 1-es:

A neogranormon valóban jó rá, igazad van, de csak ideális esetben. Én az említett vérzés miatt valószínűsítettem (és nem javasoltam, ahogy írtad) az antibiotikumot mert ha gyulladás alakult ki a műtéti környéken, jobb inkább biztosra menni.

2015. szept. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!