Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális a nagy fityma?

Normális a nagy fityma?

Figyelt kérdés

A péniszemen merevedett állapotban is rajta marad a fitymám, vagy felgyűrődik az alján gyűrű szerűen. Ahhoz, hogy teljesen kisimítsam, eléggé hátra kell feszítenem, ilyenkor pirosas is lesz és feszül. Alapvetően tudom mozgatni fel és le, mondjuk úgy, hogy előre jobban megy, mint hátra, de persze a makkon túl is tudom húzni. Korábban volt egy fitymaszűkület tágító műtétem, de még most is ugyan olyan, az orvos nem mondott szükséges tornáztatást, én pedig feleslegesen nem akartam szétnyitni a sebet. Kezdem azt hinni, hogy nem is volt szűkületem, egyszerűen a fitymám ilyen.

Ami kérdésem lenne, hogy normális-e ez így? Alapvetően nincs fájdalom, de nem tudom, hogy későbbi használat közben hátrafeszülne-e annyira a fityma, hogy gondot okozzon (ezen probléma miatt még nem próbáltam ki élesben).

Találtam egy képet, talán ehhez hasonló a helyzet, azonban nem tudom eldönteni, hogy ezen egy szűkületes vagy egy normális fityma van ábrázolva.

[link]



2015. ápr. 30. 11:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Elengedve, merevedésnél az "f" pontnál áll meg, és kb. a "g" pontig tudom húzni fájdalom nélkül.
2015. ápr. 30. 11:10
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Akkor ez még mindig szűk. Ha úgy néz ki ahogy a képeken van.
2015. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már bőven túl van az a makkom.Sok esetben már a fék nem engedi tovább .
2015. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez akkor történik, ha hátrafeszítem, majd elengedem. Ha előrehúzom, és úgy engedem el, még a makkról se csúszik le a fitymám, akár még a felénél se jön tovább.
2015. ápr. 30. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha a makk mögé könnyedén hátra tudod a fitymád húzni az jó már.és sok férfinak ha merev a pénisze akkor se csúszik magától a makkról le a fityma,csak ha magának azt hatra húzza ezzel nincs is baj.
2015. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha a fityma nem csúszik hátra magától, az emberek egész nagy részének ilyen. Mereven a makk mögé tudod húzni (a leírásod alapján bőségesen), ez pedig teljesen jónak hangzik.
2015. máj. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!