Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rendkivűl kicsi a péniszem....

Rendkivűl kicsi a péniszem. Megnőhet még?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és 9 cm állva. :( Én 165 cm vagyok, apa 190, szóval valószinű növök még, egy normális méretre még megnőhet? Volt már barátnőm, és attól félek, hogy nem fog megnőni, aztán majd kiröhögnek. Lehet viccesen hangzik, de tényleg már kezdek aggódni.
2015. szept. 17. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj ilyenen. Fog még nőni! :)
2015. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A következő években még sokat növekedsz és változol majd, és a péniszed is sokat nőhet, ne izgulj!
2015. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok 14 évesnek ekkora csak .A faj fenntartás viszont gondoskodik arról ,hogy ennél sokkal nagyobb legyen.

Ez a következő 3 évben teljesdik ki .

2015. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nő még. Megfelelő lesz az amikorra kell.
2015. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd meglátod a következő 1-2 évben szép nagyra nő. 14 évesen még nem kell nagynak lennie. Ha később érő típus vagy az nem hátrány, sőt! Talán most ezt érzed, de hidd el később örülni fogsz neki, hogy fiatalabbnak néznek. Nagyon sok 14 évesnek hasonló a mérete, de nyilván ezt senki nem reklámozza.
2015. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem nagy,ebben a korban 12-14 cm szokott lenni.Petyhüdten mekkora ês a pubertás mimor indult be?

Mêg sokat nőhet,nyugi.

2015. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha lépten-nyomon mutogatnád, akkor valószínűleg kiröhögnének.
2015. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!