Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma reggel észrevettem, hogy...

Ma reggel észrevettem, hogy bedagadt a fitymám, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Az alsó részénél a legjobban, ott ahol a fitymafék van, emiatt a fitymát nem tudom a makkra húzni.. amúgy nem fáj erekciókor sem.


1-2 helyen olvastam hogy megbetegedtek és akkor jött ez elő, nos nálam is ez a helyzet, főleg náthás vagyok meg egy kicsit a torkom is fáj, de nem olyan vészes szóval még suliba is mentem, meg orvosságot sem szedek.



2015. szept. 25. 12:24
 1/9 A kérdező kommentje:
na most próbáltam és fel tudom húzni a fitymát a makkra , szintén fájdalom mentesen (eddig nem is próbáltam mert még csak most értem haza)
2015. szept. 25. 12:35
 2/9 anonim ***** válasza:
A légnyomás csökkenésétől.
2015. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán valami fertőzés okozhatta .
2015. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nah mostanra már teljesen elmúlt, szóval minden oké.

Azt azért mégis csak jó lenne tudni hogy mitől történt ez.. én arra tippelnék, hogy esetleg éjjel olyan pózban aludtam ami összenyomta, de ki tudja...


Minden esetre ha azért olvasod ezt, mert veled is ez történt, akkor ha ugyan azok a tüneteid mint nekem, akkor ne ijedj meg (de hozzáteszem, ha pl holnpra se múlt volna el, tuti elmegyek dokihoz)

2015. szept. 25. 16:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos este hosszabban verted a szokásosnál, esetleg erőteljesebben.
2015. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen olvastam hogy másoknak hokizás vagy szex után jött elő, de én előző este nem políroztam, hanem még korábban délután.. de persze még így is lehetséges
2015. szept. 26. 00:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért volt eleve hátrahúzva a fitymád amúgy, hogy nem tudtad előrehúzni? Normál esetben, amikor nincs bedagadva, akkor mennyire könnyű hátrahúzni?
2015. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Amikor észrevettem, hogy be van dagadva, akkor hátra volt húzódva, és úgy nézett ki hogy nem lehet ráhúzni ezért elöször nem is próbálkoztam.

Normál esetben meg könnyedén hátrahúzódik.

2015. szept. 27. 11:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet amúgy hogy attól dagadt be mert hátrahúzott állapotban valahogy elszorította a fityma a benne futó nyirokereket.
2015. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!