Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyibe kerül egy körülmetélé...

Mennyibe kerül egy körülmetélés magánkórházban?

Figyelt kérdés
van egy 7 hetes kisfiunk akinek az apja egy idióta mert körül akarja metéltetni mondván túl nagy már most neki. Olyan anyukák véleménye érdekelne akiknek a gyermekük félvér és meg lett csináltatva a körülmetélés, hogyan viselte a pici baba és mit kell csináljak majd hogy enyhítsem a fájdalmát, mennyi idő alatt gyógyult be és a vizelés mennyire határozza a gyógyulási esélyét. A Károly Róbert magán kórházba megyünk esetleg vélemények róla? Kretén fajgyűlölő emberek kíméljenek.

2015. szept. 30. 09:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ha nincs egészségügyigond amiért elkéne távolítattni akkor nincs szükség rá.
2015. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%

Egészséges fiukat nem szoktak metélni .Kiváncsi lennék hogy fog állni majd az apja a fia előtt,mikor nagy korában megkérdi miért itt lettem metélve .Én biztosan szembeköpném ,és sosem fogadnám el apámnak .Majd ha fiú ugy akarja ,megcsináltatja .Ez egy visszafordithatatlan dolog.

Nevezhetem kényszer csonkításnak is .A szülő visszaél a helyzetével .Magán klinikán talán még 100 e.nél több.

2015. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Véleményeket kértem a műtétel kapcsolatban és nem arról kértem ki oktatást, hogy milyen lesz az apa fiú kapcsolata. Az apja Nigériai és ott ez a szokás...
2015. szept. 30. 17:51
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
De Magyarországon vagytok nem?
2015. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%

Ne hogy belemenj ebbe!Te vagy az anyja!


Milyen anyja az aki egészséges pici gyereket képes ilyen fájdalmaknak kitenni?

Egy felnőttnek is fáj az érzéstelenítés,akkor egy picikének.


Ez a kisgyereke magyar lesz,itt fog élni,iskolában is gúnyolhatják érte,hiszen lesz olyan helyzet amikor más is látni fogja és bizony megbámulhatják,cikizhetik érte.


Nem attól függ egy fiú-apa kapcsolata hogy metéltek vagy sem!Gondolj bele itthon ez nem szokás és van hogy a kisfiút metélni kell mert olyan mértékű szűkülete van ,ettől még nem lesz más a kapcsolatuk.


Állj a sarkadra és ne enged hogy fájdalmat okozon ennek a kisgyereknek!Szükségtelen fájdalom!

Ha valóban szeretné a gyerekét tiszta szívből felfogná hogy úgy egészséges és természetes a fütyije a kisfiúnak ahogy van és nem akarná a testét megváltoztatni,megvagdostatni a kukacát,nem akarna neki fájdalmat okozni.Akkor képes lenne felfogni ezt!


Te vagy az anyja így most légy határozott és állja sarkadra és mond nemet!

MI lenne ha kislányod lenne és a lányoknál is ez lenne a szokás az ő országába?


Pici babákat nem szeretnek altatni mert kockázatos,így érzéstelenítővel szeretik csinálni,hát igen is nagyon fáj,amikor a kukacába több túszűrást kap és mivel pelust hord minden kaki-pisi után a sebet kötözni kellene,ami szellőzni sem tud és fájna neki!


Ne enged!Szükségtelen!Beszélgess el vele!Értesd meg vele!Ő a te fiad!Döntsd el mi fontosabb a párod nézete vagy a fiad!

2015. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A fiam nem itt fog élni hanem az apja országába költözzünk vissza konkrétan ott élek már 15 éve csak vissza jöttem ide hogy felszámoljak mindent magam után de terhes lettem és már a 10 órás útra nem engedtek fel. Szóval tényleg azok véleményére lennék kíváncsi akiknek már volt ilyen és nem ki oktatást kértem, azzal meg senki ne jöjjön milyen anya az ilyen! Mikor a férjemhez hozzá mentem 10 évvel ezelőtt elfogadtam a kultúráját, tudtam, hogy ez lesz.
2015. okt. 1. 09:42
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, téged is körül metéltek ? Mert nigériában a nőket is szokták. A legdrágább helyen 120-140 ezerbe kerül. Ilyen fiatal korban 1-2 hét alatt begyógyul nem kell aggódnod.
2015. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
juj de viccesek vagytok. Nigériába sokkal jobb helyzet van mint itt csak úgy közlöm... mire vagytok olyan büszkék lol
2015. okt. 1. 19:22
 9/19 anonim ***** válasza:
34%
Igen, ott a varázsló valószínűleg egy fürt banánért lecsapja egy rozsdás késsel - tehát jobb a helyzet.
2015. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

Elég szomorú hogy te a gyereked is feláldozod!Mert egy egészséges gyereket áldozol fel ha úgy vesszük és arra neveled nem baj,ha fáj a gyereknek mert tudom is ki azt mondta ez a szokás itt!Erre nincs mentség!

Kínoztasd meg nyugodtan meg a gyereket,vagy a legjobb vidd ki Nigériába és megnézheted a nagyon kulturált népek hogyan is csinálják ezt!Vagy te is vidd kamaszkorában a falu elé majd ott mindenki előtt elvégzik,nem lesz érzéstelenítő meg semmi sem.


Ha meg az lenne a szokás hogy a kislányok nyakát nyakláncokkal megnyújtják,vagy tetoválást csinálnak tűvel az arcukra,esetleg 11 évesen férjhez kell adnj isten azt is megtennéd.


Büszke lehetsz magadra!Csonkítsd csak meg a gyereket,nem baj ha fájdalommal jár neki!Keress magyarázatot,de a barbárságra,a gyerekek elleni tettekre nincs kifogás!


Nigériára mire vagy te olyan büszke?Nagy büszkeségre vall hogy egészséges gyerekeiket megcsonkítják,fájdalmat okoznak nekik.Minden országnak több oldala van, van gazdag és szegény rész is.

Nagyon kulturáltak,meg nagyon szerethetik a gyerekeiket ha képesek egészséges gyerekeket barbár szokásoknak kitenni,fájdalmat okozni nekik.Csupa szeretet árad ebből a tettből!

2015. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!