Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körül vagyok metélve. Ciki,...

Körül vagyok metélve. Ciki, ha elmondom másoknak? 14/f (többi lent)

Figyelt kérdés
Ebben a korban sokszor beszélünk a nemi szervekről, és így sokszor jukadunk ki a körülmetélt farokhoz. Ilyenkor mindenki lezsidózza a metélteket. (engem fitymaszűkülés miatt kellett metélni). Merjem ilyenkor elmondani, hogy én ilyen vagyok?

2015. aug. 25. 12:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ku..vára senkinek semmi köze hozzá kivéve annak a nőnek, akivel majd együtt akarsz lenni. Valószínűleg senki nem fogja ellenőrizni a fitymádat. Nekem meg van egy kis anyajegy a bal cicimen. na és? :-) sosem mondtam senkinek, majd meg látja, akit illet.
2015. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Ez tényleg nem tartozik senkire. Ide se kellett volna kiírni. Vigyázz, mert biztos jönnek a trollok...
2015. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 schocko ***** válasza:
89%
Szerintem felesleges elmondanod, több kár lenne belőle, mint haszon...ha mégis kiderül, akkor elmondod az igazat és kész...
2015. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nyugodtan elmondhatod, másrészt viszont senkinek semmi köze hozzá. Ha együtt fürödtök más fiúkkal, akkor látszani fog, úgyhogy erre azért számíts. A lányoknak teljesen mindegy egyébként, egy nagy előnye van, nem gyűlnek a fityma alá fertőző bacik, emiatt nem fertőzöd meg a partneredet akkora eséllyel, mint azok, akik nincsenek körülmetélve.
2015. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) ja és a trollok kíméljenek, köszi
2015. aug. 25. 12:33
 6/37 anonim ***** válasza:
87%
Akikkel baráti, jó viszonyban vagy, azoknak elmondhatod, ha szóba kerül. Ezen nincs mit szégyellni!
2015. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
82%

maximum a jóbarátaidnak akikben tényleg megbízol annyira, hogy utána nem posztolják ki fészen


egyébként ha körülmetéltek akkor ez van

ne csinálj belőle ügyet, ne takargasd ha mondjuk át kell öltözni uszodában stb

a többiek pontosan megérzik szégyelled-e vagy sem

ha természetesen viselkedsz, nekik is az lesz, max ha rákérdeznek, elmondod miért, ennyi

jobban fogja érdekelni őket az, hogy pl. fájt-e

2015. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
50%

én nem tudom mi ebben a ciki, sokan felnőttként csináltatják meg, mert jobban tisztán lehet tartani. ki az a hülye, aki ezt kiírja fb-ra, hogy x-nek körül van metélve? Kit érdekel?

viszont ha önkielégítesz akkor olajjal, pl. baba olaj csináld, ez fontos a körülmetélteknél.

2015. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
46%
Reklamozni szerintem nem kellene.
2015. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem senkinek semmi köze nincs ahoz hogy veled mi a helyzet odalent. Ha akarod a közeli barátaidnak elmondhatod de nem muszáj. Aki meg lezsidóz téged amiatt hogy körül vagy metélve az egy barom.

Ha van még kérdésed nyugodtan írhatsz privátban

15/F

2015. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!