Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Katonai pályára készülő diák...

Katonai pályára készülő diák vagyok, aki arra lenne kíváncsi, hogy a "susztermell" (ismertebb nevén tölcsérmell) illetve a "tyúkmell" kizáró ok-e a felvételnél?

Figyelt kérdés

Sajnos susztermellem van,és arra lennék kíváncsi,hogy ezzel felvesznek-e a Magyar Honvédség kötelékébe? Egyébként egyáltalán nem nagy mértékű/durva deformáció.Csak van egy kis horpadás a szegycsontnál.A barátomnak(aki ugyancsak katonai pályára készül)pedig "tyúkmelle" van.

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. szept. 30. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Naná,hogy az!
2015. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt így pontosan nem tudom, de volt két osztálytársam tölcsérmellel, tesizni se bírtak teljes erőbedobással, nehezen tudom elképzelni, hogy így katonai pályára lépjen valaki, hisz ott kemény fizikai kiképzés folyik.
2015. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kemények az eü. követelmények,ne reménykedjen benne.

Újabban itt is túl jelentkezés van .

2015. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kizárt!


TALÁN!!!! ESETLEG!!!!!


Mint civil alkalmazott vagy olyan beosztásban,mint katonai jogász vagy katonaorvos. ESETLEG!!!

2015. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat köszönöm,de azt még hozzátenném,hogy ez a deformáció nincs kihatással sem a szellemi,sem a testi fejlettségemre. Nem gátol semmiben és nincs kihatással a teljesítményemre sem. Csak van egy mélyedés a szegycsontomnál(nem a Mariana-árokra kell gondolni).
2015. szept. 30. 22:00
 6/6 Kúrós Dzsekk válasza:

Próbáld meg nyugodtan. Nekem is van egy kicsi, és az emberek 90%ánál jobb fizikai állapotban vagyok. Ha nincs kihatással a teljesítményedre nem számít.

És mielőtt egoistának gondolnának itt az emberek elmondanám, hogy voltam katona 360 pontot értem el a fizikain a 360ból szóval tudom mit beszélek.

Te tudod, hogy mennyire bírod terhelni magad, ha megy az edzés nyomjad bátran és jelentkezz. Sok sikert.

2016. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!