Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatarákom lehet?

Prosztatarákom lehet?

Figyelt kérdés

Tudom már egyszer kiírtam, de nagyon nyugtalan vagyok, számítana több ember véleménye is. Három vannak emésztési gondjaim, hasmenés, lágy széklet, enyhe hasfájdalom. Emellett gyakran van székelési ingerem úgy, hogy amikor wc-re megyek, nem történik semmi. Fájdogál időnként az egyik medencecsontom is, a hátam felől. Van csípő vizeletem is, már régebb óta fennáll, kb 3-4 hónapja. Két féle antibiotikumot is szedtem már. Aktil Duo-t, és nemrég Sumetrolimot. Semmi nem hatott. Mostanában rendszeresen van rossz közérzetem, kedvetlenségem, enyhe hányingerem. Jelentkezett sürgető vizelési inger is. Emellett utánaolvastam, kitapintottam, és nagyon kemény a prosztatám, mint ha valami csont lenne az egész, leírások alapján ez prosztatarák. Kedden megyek vissza vizeletvizsgálatra, de nagyon félek, már előre. 16 éves vagyok, keveset mozgok, viszonylag keveset iszok, egyáltalán nem vagyok túlsúlyos, nem dohányzom.

Szerintetek?

Előre is köszönöm!



2015. okt. 2. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább hipochodriára tippelnék, mint prosztatarákra. De ha ennyi nyűgöd van, már régen kivizsgáltathattad a dolgokat. Az urológus majd megmondja.
2015. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem,a prosztatarák nem a fiatalok betegsége .
2015. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A leírtak lehetnek egy sima felfázás, húgyúti fertőzés tünetei is! Fölösleges egyből a legrosszabbra gondolni, ráadásul te még nem tartozol a "rizikócsoportba" sem.
2015. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha ennyire zavar meg rosszul érzed magad, akkor miért nem mész el orvoshoz? Mit gondolsz, talán majd itt valaki látatlanba megmondja pontosan mi a bajod?

Menny el szépen orvoshoz, ő majd megállapítja azt, végülis arra van

2015. okt. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 éves vagy, jó eséllyel nincs prosztatarákod, de menj el urológushoz.
2015. okt. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!