Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez herevisszér?

Szerintetek ez herevisszér?

Figyelt kérdés

Esténként enyhén elkezd fájni a bal herém, enyhe fájdalmat veszek észre.

Csomót nem találtam benne, sportolok (foci). Minden este szinte elofordul.

16 éves vagyok



2015. okt. 2. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor nagy esélyed van rá,viszeresség kezd kialakulni .
2015. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az mennyire veszélyes?
2015. okt. 2. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elején nincs fájdalom csak akkor ha már az erek meg nagyobbodtak, de ezt kézzel ki tudod tapogatni. 1-2 vezetéket anélkül is ki tudsz, ha vékonyabb a herezacskód én is kitudok. Ondó vezeték felette alatta meg az ér.. Ez így ok. Ha már sok sok sok eret tapintassz amik nagyok akkor van gond. Szerintem nincs bajod max mástól lehet enyhe fájdalom de nem viszér. de ha gondolod menj el egy rendelésre és Ultrahangal gyorsan megnézik a vér áramlást. :)
2015. okt. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Ha az is lenne de még nem látható és nem is érzed tapintásra akkor egyáltalán nem.. Évek kérdése, hogy legyen belőle valami, sőt örökké elhúzható, de ilyen 0 ás stádiumban nem fognak vele mit csinálni (Ha ez lenne a gond, de ahogy írtam nem ez). Gondnak annyi, hogy a nemzőképességet leállíthatja.
2015. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Leallithatja???
2015. okt. 3. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!