Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés HELP?

Vszolti30 kérdése:

Körülmetélés HELP?

Figyelt kérdés

Szal az volt, fizikai munkát dolgoztam, és nagyon izzadós vok, esténként persze lezuhanyoztam de melóba ezt nem tudtam , 1x elkezdett viszketni a makkom majd megőrültem, vakartam, tövig felhúztam és úgy vakartam, pár napra el kezdett fájni, duzzadni a makkom/fitymám, olyan volt mintha egy szoros gumigyűrű lenne alatta. Elmentem dokihoz, hümmögött aszonta lehet hogy körülmetélés szükséges, de mindegy azért próbáljuk meg 2 hétig krémmel, Ftorocortot írt ki, a leleten fitymatúltengés szerepel.

Utánaolvastam ez fitymaszűkúletgyanús nekem, és nagyon rettegek hogy a szerszámomat vagdossák, én azt nem bírnám ki!!!

A kenőcsöt használtam, a gyűrű ugyan eltűnt, egy csuklyaszerűség van most és vastagabb meg ráncosabb lett a kukim. Na még próbálkoztam kamillával, bemerevítettem és bedugtam fájt , de végül is erőltetve hátra tudom húzni, lankadt állapotban valamivel könnyebben, de nem akadálymentesen. Lényeg hogy ernyedten és mereven is kicsit nehezen de fel tudom húzni, azt olvastam az a súlyos aki nem tudja még kókadtan sem, meg azt mondta a egy ismerős hogy recskázni kell mindennap mert attól majd megnyúlik, ezt próbáltam, de utána begyulladt, ferdén állt a makkosom, olyan volt mint egy homokóra, alig bírtam visszahúzni jól meg is dagadt.:(

Várnék véleményt akinek volt hasonló baja, tud-e krémet ajánlani, vagy természetgyógyászt, de nem valami sarlatánt, mert a farkamat SOHA! Nem akarom tönkretenni a sexuális életemet, 1xűen nem tudom elképzelni hogy lehet fityma nélkül sexelni, vagy 1általán csak recskázni 1et...Biztos lehet, a zsidók is megoldják, csak éppen nem élvezik és nem akarom tönkretenni az életemet a gondolat hogy a legkényesebb testrészemet összevissza vagdossák ez nekem horror.

És ha mégis bekövetkezne műtét, mennyi nagyjából tarifa, mert magánklinikára nincs pénzem.:(


2015. okt. 3. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak az utolsó mondatodra reagálnék.Magán klinikán min.100 ezer lenne .A TB. és viszont teljesen ingyenes .A műtét meg egyformán zajlik minden hol .Csak a kilincs fényesebb ott .
2015. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy körülmetélnek ugyanúgy élvezed a szexet...
2015. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Miért tennéd tönkre a szexuális életed?? Ez oltári baromság!!! Én önszántamból metéltettem körbe a farkamat 20 évesen, nem volt semmi problémám egyszerűen szerintem(barátnők szerint is) szebb egy metélt himbilimbi.
2015. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Keress fel másik domit,ha kell többet is.Mivel mereven,ernyedten is hátra tudod kis nehézséggel húzni nem kell metélni,ebbe bele ne menj.Menj el dokihoz többhöz is akár és keressetek más megoldást,ezt jerüld el.(gyógyulási idő is hosszú,a sexben is nagy szerepe van a fitymának és a metêlt pénisz sem szép.Ha fityma túltengésed van elég csak picit lecsípni belőle,csak a többletet ha érted)


Okos legyél,és több orvossal is konzultálj.

2015. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Sorry dokit akartam írni.


Nem 100-as aki egészséges péniszét képes megvagdostatni már bocs.4-6 hét mire begyógyul a seb,és több hónap mire eltűnnek a hegek,sehol se szép a tkm-es pênisz,nem hiába hogy a világ 75%-nak nem metélt a pénisze.Egészséges péniszt hetekre tönkre vágni nem is értem.Denolyan nőt se értek aki ilyet kér.

2015. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!