Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem mosnak kezet a...

Miért nem mosnak kezet a férfiak hugyozás után?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy plázában, irodában, hivatalokban, ápolt, jól öltözött, kulturált külsejű férfiak kézmosás nélkül mennek ki a vécéről pisálás után? És ez nem egyedi eset, nap mint nap rendszeresen szembesülök vele. Ez tényleg ennyire nem evidens, hogy az ember kisdolog, nagydolog után egyaránt kezet mos? A nők sem szoktak vécézés után kezet mosni?
2015. okt. 7. 01:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kikérem magamnak! Mindig mosok kezet! Plázában, irodában és hivatalokban is! Lehet, hogy meglepő, de még otthon is! f.
2015. okt. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Én sem szoktam, azért mert a sajátomat fogom. Nem vagyok büdös,se fertőzött és semmi bajom nem lesz.
2015. okt. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

az utolsónak igaza van. Mosson kezet hugyozás után az akinek két anyja van.


Amúgy is előtte kell: https://www.youtube.com/watch?v=6R0hYOAOsAM

2015. okt. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

A sajátodat fogod, de előtte és utána a koszos kilincset, WC elzárót is, amik tele vannak bacikkal.

Ráadásul a sajátodat fogod és utána minden mást is, amihez mások is hozzáérnek, gusztustalan.

2015. okt. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
jó hogy a sajátod de kezet kéne mosni attólmég utánna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt döntse el mindenki saját maga.Aki itt legjobban veri a mellét ez ügyben,annak is tudnék mondani olyan helyzetet,amikor minden lehetőség ki van zárva .Mit tenne ilyenkor.Csak egy lehetősége lenne ,lehugyozná a kezét,és ezzel mindent teljesítene .
2015. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valójában előtte (is) kéne, hogy ne nyúlj hozzá a mocskos kezeddel.
2015. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Otthon vagyok, plázában vagyok automatikusan kezet mosok. Nappal terepen vagyok, bokorban végzem a dolgom, nem mosok kezet, nem magyarázom mért. Kettő: nem kell fogdosni a sajátodat sem. Letolod a gatyát, tartod, ehhez egy kéz kell, másikkal megemeled kicsit a bőrt a hasadnál és azzal irányba is van állva dolog, már ha magától még nem lett volna. Végén kicsit megrázod magad, vagy a bőrt a hasadon, de a gatyagumival is lehet emelgetni, már ha lusta vagy megvárni azt a fél percet, és nem akarod, hogy az az utolsó csepp a gatyádba kössön ki. De könyörgöm, fogdossa közben a pxcsét az atyaúristen! Hát hozzá se kell nyúlni! Akkor mire föl mossak kezet, mert megfogtam és eltartottam a ruhám szélét?


Plázákban meg az ember az ajtót a térdével nyitja, vagy könyökkel a szegélyénél húzza, mert annyit is ért az a kézmosás, ami után a wc-kilincs következik... Plázában is csak azért megyek a csaphoz, mert végre ihatok, és hosszas nap után kezet moshatok, de hogy arra nem a fentebb vázolt művelet ad okot, az hétszentség. Az egy másik dolog, ha vki olyan béna, hogy összehugyozta még a saját kezét is. Az mossa meg. De férfiaknak egy emberélet elég arra, hogy begyakorolják kéz nélkül is ezt a műveletet, elhiheted.

2015. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges azon elmélkedni, hogy pisis lesz-e a kéz vagy hogy kit mit fog meg. A kézmosás az sosem árt és napjában többször is el kéne végezni wc-től függetlenül is.
2015. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát de lányok már am honnan tudod ezt? Ha lány vagy szégyeljed magad ha kukksolsz, fiú vagy akkor mi ez a nyámnyilaság hmm? Jaj jajegtámadt a bacirus! Pontosan ilyen vagy
2016. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!