Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az igaz hogy a szőke férfiak...

Az igaz hogy a szőke férfiak 40 éves korban elvesztik a hajukat? Vagy legalábbis megritkul?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Sokkal több sötét hajú férfit látok kopaszodva, mint szőkét.
2015. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A férfias tipusú kopaszodást alapvetően a tesztoszteron-szint szabályozza. Minnél kanosabb valaki, annál jobban hullik a haja, e mellett természetesen örökletes tényezők is szerepet játszanak (az előző miatt tartják vonzónak a nők a kopasz férfit, ha az elég nagydarab és határozott, azaz, ha a kopaszodás oka nem örökletes, hanem a sok tesztoszteron). A hajszínnek ehhez semmi köze, a közvélekedés onnan alakult ki, hogy a szőke haj alapból vékonyabb szálú, mint a sötét, ezért a szőke férfin a kisebb mértékű hajvesztés is szembeötlőbb, amit a sűrű, fekete hajú férfinál még nem tekintenek kopaszdásnak.

A kopaszodás ellen - lásd hímhormonszint - a legjobb megoldás a kiherélés, ezt azonban kevesen választják. Ellenkező esetben a hajhullást egy dolog állítja meg. A padló.

2015. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Büdös nyúl,minden állításodat csak cáfolni tudom .

Élő példa vagyok rá,hogy ez messze nem így van .

2015. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
büdös nyúl elég nagy troll, nem kell vele foglalkozni, viszont rendkívül szórakoztató hozzászólásai vannak. :-)
2015. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!