Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vok, és járhat-e...

14 éves vok, és járhat-e egészségügyi problémákkal, ha elég gyakran (kb. kétnaponta-naponta egyszer) kiverem?

Figyelt kérdés
légyszi csak idősebb, tapasztaltabb ember válaszoljon!
2010. márc. 16. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem :D Miért járna??? Úgy birom ezeket a kérdéseket.

14/F

2010. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

16:49 végre valami értelmes ember. :)

Azt csak a középkorba mondták hogy elszárad tőle a gerinced meg szőrös lesz a tenyered. xD Nem lesz tőle bajód sőt kifejezetten stresszoldó. :)

16/F

2010. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi bajod nem lesz.
2010. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne csináld túl gyorsan, hanem igyekezz minél jobban elhúzni, mert a nők is azt fogják várni tőled, és nem jó, ha rászoksz a sietségre.
2010. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vok és erről én is hallottam, hogy nem jó vele sietni, mert aztán ha nagyobb leszel és oda kerül a sor, akkor hamar el fogsz sülni:S
2010. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Neeeem probléma. Az én cimborám 18 évesen kiveri edzés után(hazaér 8-ra) és kiveri lefekvéskor(11-kor). Mindennap. Nincs baja. Illetve van, de ez már nem az önkielégítéstől van.:)
2010. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21:40: Azért egy olyan helyen, ahol nem névtelenül írsz, ne beszélj majd a cimborád szexuális életéről, mert erről mindenkinek az fog eszébe jutni, hogy neked nincs, és csak így akarsz bekapcsolódni a társalgásba.
2010. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Napi fail.....

De különben terhes vagy nem tudod ? :O ...........

2010. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem csak a középkorban, még 100 éve is


neked ez elég gyakori?

ennyi idősen volt, hogy naponta többször is matyiztam, és a hét minden napján


36F

2010. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Még a hatvanas években is szokás volt az USA-ban (!), hogy a makacsuk maszturbáló kislányokat körülmetélték, vagyis kivágták a csiklójukat.

Szóval az a 100 év olyannyira nem száz év, hogy nyugodtan kimondhatjuk, hogy a most működő orvosok egészen biztosan attól a generációtól tanulták az orvoslást, akik hittek/hisznek a csonkolásos barbár eljárásokban...

2010. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!