Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás közben miért fáj...

Maszturbálás közben miért fáj a fejem? 20f

Figyelt kérdés
Hali! Az a problémám, hogy az imént vertem a farkam, és egy kis idő után szörnyen elkezdett fájni a fejem mindenhol. Lüktetést is éreztem a fejemben, vagyis a pulzusomat. Abba hagytam a maszturbálás, nem ejakuláltam, de még most is fáj. Lehet, amiatt, hogy nagyon felizgultam? Még sosem történt velem ilyen.

2015. okt. 18. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Rossz keringésre utal. Nekem csak nagyon másnaposan szokott lenni. (ami nyilván megmagyarázza)
2015. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod rendben? Valószínű alapból is magas, és a nemi izgalom hatására emelkedni szokott. Javaslom nézesd meg a vérnyomásod a háziorvossal.
2015. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom rendben van. Nem lehet, hogy szimplán véletlen egybeesés? Vagyis hogy pont akkor kezdett el fájni, amikor elkezdtem maszturbálni?
2015. okt. 18. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez biztosan vérnyomás probléma, ami az erek nem megfelelő tágulásából ered. Sportolj többet.
2015. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az izgalom hatására a vérnyomás nagyon megemelkedik .

Ezen a sportolás nem segít .

2015. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendszeresen szoktam mérni a vérnyomásomat, és normális. Egyébként nem vagyok elhízva sem. Amúgy azóta már kivertem, és nem fájt a fejem. :D Lehet, nagyon izgalomba jöttem, és amiatt volt, de köszönöm a válaszokat! :)
2015. okt. 19. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Mind a heti 20 hokizásnál fáj?

Vagy csak napi 1-2 alkalommal?

2015. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kérdésem alatt van, hogy még nem volt ilyen. Most történt először ez. :)
2015. okt. 19. 20:50
 9/9 anonim válasza:
sokszor csinálod valószínűleg,szerezz egy pinát mert így nem egészséges.
2015. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!