Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges vagy teljes körülmet...

Részleges vagy teljes körülmetélés?

Figyelt kérdés
Fitymatúltengésem van, kb 1cm túllógó bőrrészem van, eléggé zavar, nem is túl szép látvány. Egy ideje dilemmázok, hogy megigazítassam-e vagy sem..(Urológushoz van időpontom decemberre). Titeket mennyire zavar ez a probléma? (19/F)

2015. okt. 22. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Amugy mi is az a körülmetélés? Márminthogy mi a különbség? Tudnál küldeni egy metélt, és egy nem metélt pénisz képet?
2015. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Részlegesről nem találtam sehol sem, de az az amikor csak a szükséges mennyiségű bőrt távolítják el, vagyis javarészt fedett marad a makk.
2015. okt. 22. 15:08
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Miben zavar a bőr ?.Ha azt írod,hogy metéltetni szeretnéd magad,jobban elhinném. Egyátalán nem zavar,azért van ,hogy takarjon.Arról nem beszélve ,tele van érző idegvégződésekkel .Mivel ez normálisnak mondható,lehet hogy a műtét fizetős lesz .
2015. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Nem esztétikus

2. Makk alatt kényelmetlenül fekszik hátrahúzva

3. Mereven kb 2/3-ot fed le a makkból

4. "Beeszi" az óvszert, vagyis bőr és makk közé kerül.

2015. okt. 22. 16:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy szerintetek érdemes-e nyisszantani?
2015. okt. 22. 16:09
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha nagyon zavar, akkor érdemes, a körülmetélésnek sok előnye van. Én a teljeset ajánlom, és szerintem az orvosod is azt fogja, mivel a részleges bonyolultabb művelet, esztétikailag nem olyan jó a végeredmény és nehezebben is gyógyul. És lassan egy éve vagyok metélt és teljesen meg vagyok elégedve.
2015. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

Csonkittasd csak meg magad,ha erre van szűkséged.

Talán tudni kellene normálisan hátra húzni,és mindjárt változna a nézeted.Sokan szajkózzák a metélés előnyeit,a hátrányáról meg nagyon is megfeledkeznek .Ezt nem lehet á vissza csinálni .

2015. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a teljes ha már ilyet csinálnak, mert a legtöbb részleges vissza nyúlik és akkor megint mehet.
2015. okt. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem zavaró,ne metéltesd magad körül.Elêg ronda látvány ahogy az eltérő színű makk folyton villog.Sokaknak eleve elég nagy makkja van,na az ronda.Lassan is gyógyul 4-6 hét és jó pár hónap még mire a hegek kezdenek halványodni,nem beszélne sokszor a metéltek csak sikosító segítségével tudnak már csak maszturbálni,sexelni,nem tudnak benedvesedni.Az már eleve gáz ha segítség nélkül ez nem megy!A fitymának a sexben,izgalmi állapot elérésében nagy szerepe van.


Ha zavar akkor meg csak a túllógó részt vágják le!

2015. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

1-nek.


Körülmetélés:a makkot fedő bőrt,fityma részt levágják,a makkot tehát nem fedi bőr többet,a makk mögött a maradék bőrt összevarrják.

2015. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!