Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Heló! 15 vagyok de még mindig...

Attila428 kérdése:

Heló! 15 vagyok de még mindig mereven a péniszem 8cm fan szőrzetem már van és ondóm is de a péniszem nem nő mit tegyek!?

Figyelt kérdés

2015. okt. 22. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Kép?
2015. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg későn érő típus vagy...

Én is 15 vagyok, de nekem már 13-14 évesen az arcszőrzetem is sűrűbb és sötétebb lett, és azóta a farkam sem igazán nőtt...

Milyen magas vagy?

Az alacsonyabb fiúk általában olyan 14-16 évesen kezdenek serdülni, felnőtté válni...

2015. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nemi szervek 15 év körül indulnak igazán növekedésnek .

Biztos vagyok bent ,hogy még a tökeid sem érték el a felnőtt méretet.Ez nem magassághoz,súlyhoz,életkorhoz,egyebekhez kötött .

A fajfenntartási hormon gondoskodik arról,legyen akkora,hogy utódokat tudjál nemzeni .

2015. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez valóban picike.De előfordulhat ahogy az előttem szóló írta hogy későnérő vagy.


Milyen magas vagy?Mikor kezdett a fanszőröd nőni?

Azért lényeges ez mert akik a te korodban kisebb növésűek azok gyakran később kezdenek nemileg fejlődni(fanszőrzet 12-13 éves kor elején jelenik meg átlagosan),nemileg érni(13-14 évesen)és ha nagyon alacsonyak,kis gyerekes külsejűek,magasságúak gyakran pici,kisfiú méretű a péniszűk is.Ha te ebbe a kategóriába tartozol akkor lehet 16 éves korod körül kezdesz férfiasodni méretileg is.


Az hogy van szőrzeted,spermád jó jel,már serdülsz.

2015. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ahhoz hogy pontos választ tudjak adni vagy küldesz egy képet, vagy pedig írd le ide hogy most hány centi és akkor hány centi volt... Összehasonlítás végett!
2015. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kêpet ne tegyél fel!


De jó lenne ha jelenlegi fejlettségedről írnál,magasság,ernyedt,merev méret,mikor szőrösödtél,mióta van spermád.Mióta ekkora a péniszed.

2015. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!