Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Letezik az hogy a tulzasba...

Takacsek kérdése:

Letezik az hogy a tulzasba vitt energia italtol volt merevedesi problemam? Lent

Figyelt kérdés
Tobb mint egy even keresztul 1 Liter vagy annal tobbenergia italt fogyasztottam naponta. Idorol irore egyrejobbanelojott hogy szex elejen felalt de utana leis lankadt es az istennek nem allt fel ujra. Kivancsisagbol 1 hete nem nyultam energia italhoz es azota joval ritkabban van ilyen gond mig amikor fogyasztottam minden eggyutletkor volt ilyen gond. Letezik hogy az energia italtol volt ez? Vagy csak en kabitom magam ezzel? 20/f
2015. okt. 27. 10:06
 1/5 acelsziv ***** válasza:
Hát az a rengeteg cukor, koffein és taurin jókora pusztítást képes véghez vinni odabenn. Én a helyedben a szíved miatt is aggódnék. Szóval ja. Lehetséges.
2015. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem biztos volt valami összefüggés
2015. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emberi hülyeség határtalan. Fa.z nélkül lehet élni, de szív nélkül nem, én jobban aggódnék azért. :D
2015. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Energia ital káros,tele van koffeinnal,így igen túlzásba vitt káros anyag fogyasztás átmeneti impotenciát előidézhet.


Ne tömd magad ilyen szennyel és a szervezeted kitísztul,helyre jön.

2015. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ha ezt így tudják a válaszolók, akkor miért tömik magukat az emberek kávéval, kólával?

Igen, a koffein bekavar a hormonális háztartásba is, emiatt lehet gyengeségérzés, átmeneti impotencia, stb.

Ha túlzásba viszed, komoly problémák is lehetnek.

Alap esetben olyan magas a vérkeringésben a hormonszint, hogy sok vizet nem zavar, ha néha iszol.

2015. okt. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!