Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez a furcsa alvási szokás...

Ez a furcsa alvási szokás okozhat problémát?

Figyelt kérdés
Elég hülyén hangzik dee van egy furcsa alvási szokáson .Sokszor úgy alszom,hogy a kezemen fekszem.Berakom a kezem a párna alá és azon fekszem.Vagy a testemmel fekszemm a kezemen.Nem túl gyakran,de kb.havi szinten előfordul,hogy arra ébredek,hogy nagyon zsibbad a kezem.Ma is arra ébredtem,hogy fekszek a párnán,a kezem a párna aladt és nagyonnzsibbadt.Órákig aludtam így,gondolom jól összenyomtam.Alig bírtam mozgatni.Kicsit mrgnyomkodtam és mozgattam,hamar elmúlt.Ebből lehet bajom?Hogy szokhatok le erről?

2015. okt. 28. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én MINDEN este így alszok, sajnos csak így kényelmes nekem, de soha sem ébredek fel arra, hogy zsibbadna a kezem, szóval gondolom alvás közben kiveszem a fejem/testem alól. Leszokásról tanácsokat én is elfogadnéééék...
2015. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is igy alszom ,mert így kényelmes.Nekem még a fülem is le szok zsibbadni .
2015. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is sokszor így alszom,nekem is nêha elzsibbad a kezem és többször ökölbe kell szorítani hogy a vérkeringésem megint jó legyen.Nyugi ebből nem lesz problémád.

Én néha szorulással is küzdök,idegen helyen nehezen nagy wc-zek bent tartom ha nem annyira sűrgös,aztán gondolhatod otthon szorulás lesz blőle vagy hasmenés és fél órát napi többször tronórok a wc-n aztán a lában is a sok üléstől elzsibbad,alíg tudok felállni.:-)

2015. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lábamat akartam írni.Mobilról ment bocs.
2015. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Linó03 ***** válasza:
Én egyszer éjszaka felébredtem, kómás voltam, és nem találtam a kezem. Magam elé akartam venni, és nem volt ott. Aztán megkerestem a másikkal: vállból lezsibbadt, és a hátam mögött volt. Hűvösebb volt mint a másik, nem éreztem vele, és egyáltalán nem tudtam mozgatni. Aztán visszament bele a vér, és aludtam tovább. Nekem is elzsibbad majdnem minden éjszaka. Szerintem semmi különösebb hatása nincs, regenerálódik, ha netán elhal egy-két sejt.
2015. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!