Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülbelül 3 hónapja cigizem...

Körülbelül 3 hónapja cigizem rendszeresen minden nap és eddig szexuális aktus után 2-3 perc múlva készen álltam rögtön a következő menetre de most nem megy nagyon sok idő kell h újra harc képes legyek már egy hete abba hagytam a cigit Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy újra képes legyek 2-3 perc múlva regenerálódni?

2015. nov. 1. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Vannak olyanok,akiknek ehhez akár órák is kellenek.

Te csak ne panaszkodjál .

Megjegyzem egy normális kiadós szexnél,mikor még a lábad szárán is folyik a víz,nem kívánnád ilyen gyorsan a következőt.Erről ezt írja a szexológia .

A cigit ettől független elfelejtheted .

2015. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
háát ha pár óra lenne az első nem is lenne azzal gond de kb 2-3 percen belül elmegyek és ez így elég gáz régebben úgy oldottam meg hogy kielégítettek szájjal utána én következtem és közbe még én csináltam regenerálódtam és mehetett akár meddig de a mostani barátnőm nem szereti ha csinálom neki és mielőtt jött hozzám könnyítettem magamon és utána már nem ment nem állt fel.. a cigit már elfelejtettem egy hete
2015. nov. 1. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülj hogy van valaki, aki elviseli a szájbűzödet. Nem mindenki szereti az olyan igénytelen embereket, akik cigiznek.


Az írásod és a kérdésed által tanúsított észjárásod alapján nem sok jóra lehet következtetni. A válasz a kérdésben van, ne cigizzél.

2015. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!