Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves vagyok és az ondóm...

12 éves vagyok és az ondóm átlátszó és nem ragad de folyamatosan jön mint a pisi, ez baj? Mikor kezd el ragadni, fehéredni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 8 És ki mondta, hogy a prosztata termeli? Olvasd szépen vissza! Írtam ilyet valahol? Nem! Akkor most mibe is kötöttél bele megint? Szerintem azt még magad sem tudod, csak gyorsan írtál valamit...

Kérdező!

Most még azért átlátszó, mert fiatal vagy és még nincs benne érett spermium. Ez a te korodban normális, és néhány éven belül változni fog az állaga és a mennyisége is, ne aggódj!

2015. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszi szepen
2015. nov. 1. 22:50
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem baj,nagyon jó ütembe fejlődsz.Egy-két 13-14 évest le is előztél fejlődésbe mert sokuknak előváladéka sincs még
2015. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!