Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Laparoszkópos lágyéksérv...

Laparoszkópos lágyéksérv műtétet hol végeznek?

Figyelt kérdés
2x újult már ki a sérvem, és most mindkét oldalon van. Több helyen azt olvastam, hogy laparoszkóppal mindkét oldalit tudják egyszerre műteni, és gyors a felépülés, meg nem lesz rajtam baromi nagy vágás, viszont csak magánkórházakba találtam, ahol a teljes összeget fizetni kell. Hol végeznek Bp-n ilyen műtétet? Akár olyan is érdekel, ahol egyrészét fizetni kell. Akinek végeztek már ilyet, mennyi időt kellett bentlenni kórházba?

2015. nov. 2. 07:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezt minden olyan kórházban elvégzik ahol van hozzá értő orvos .Nekem is vidéki kórházban csináltál,de talán már 10 éve is van.Azóta sem volt gondom.Manapság talán 3 nap a kórházi bent lét . A nyomát sem látom a 3 kis bemetszésnek .
2015. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!