Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület, rövid fitymafé...

DodoOoo0 kérdése:

Fitymaszűkület, rövid fitymafék vagy semmiség?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a problémám hogy lankadt és "félig" merev állapotban ha visszahúzom teljesen a fitymám akkor a makk elkezd lefelé hajolni, teljesen merev állapotban meg a fitymát a makk széléig bírom visszahúzni. Nem tudom lehet hogy csak ez a korom miatt (14) vagy hogy ez már számomra is tényleges probléma és hogyha elmennék orvoshoz tudna-e bármit kezdeni velem?!

2015. nov. 5. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a fitymafékeddel van gond, erre lehet következtetni, ha hátrahúzásnál a makkot lefelé húzza.

Meg kellene beszélned a szüleiddel, és nézessétek meg urológussal!

2015. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel kicsit rövid a fitymaféked. Már elmehetsz egyedül urológushoz és megmutathatod neki, de ha beavatkozásra kerülne sor, 18 éves korodig kell a szülői beleegyezés. Én még várnék ezzel a helyedbe. Sokat változik még a péniszed. Valószínű, hogy 2-3 év múlva már normális lesz. Ha eljön az idő, hogy szexelsz és akkor is fenn áll a probléma egy egyszerű műtét akkor segíteni fog, de reméljük akkor már ez a probléma nem áll fent.
2015. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Én biz nem várnék,mert ha műtétre van szűkség,nálad ez altatásban történik .
2015. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A féked lehet picit rövidebb.Urológushoz már egyedül is elmehetsz csak tb kártyát és személyit kell vinned.De hallottam olyat hoigy valaki rendszeresen óvatosan a fitymáját tornáztatta meleg vízben és a fék is rugalmasabb lett.
2015. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A fityamszűkületet - ha kis mértékű - akkor tényleg lehet meleg vizes, szappanos kis tornáztatással nyújtani zuhanyzás közben.

Azonban a rövid, vagy letapadt fitymaféket szerintem nem igazán. Nekem egy icipicit volt rövidebb a kelleténél, ezzel még nem volt baj, de egyszer egyik barátnőm belekapott, és az apró seb egy kis heggel gyógyult azaz ismét vesztettem 1 mm-t kb, és a seb is volt hogy újra felszakadt, úgyhogy inkább elmentem és leműtettem.


Szó sem volt altatásról vagy ilyesmi, a doktor egy kis műszerrel, helyi érzéstelenítéssel leszedte a féket. Azóta csodálatos, semmi ilyen probléma nincs, viszont magánnál kicsit borsos volt, 40 ezer ha jól emlékszem.

2015. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!